Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Utcai verekedésben egy testépí...

Utcai verekedésben egy testépítő vagy egy átlagember nyerne? és ha egy testépítő és egy küzdősportos?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 00:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A küzdő sportos egy ütéssel leszakítaná a bicepszét és akkor a testépítőnek vége.
2013. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Utolsó feldobtad a napomat nem lehet egy ütéssel leszakítani egy bicepszet. Meg persze attól is függ, hogy milyen küzdősportot űz az illető. Ha most ezzel az izomszakadással a nemrégiben meghalt testépítőre célzol akinek leszakadt a combizma az nem a rugástól szakadt le hanem leesett a lépcsőn a rugás után és rosszul esett.
2013. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
Nos, én már láttam a saját szememmel egy olyan esetet, mikor egy 110 kilós erőemelő kipofozott a teremből egy feketeöves kyos karatést:) Az átlag embert aki nem sportolt életében, azt inkább hagyjuk mert azt egy focista elveri szerintem:) A verekedések 70%-a amit sokan nem tudnak, az test-test ellen dől el, nem pedig a pofozkodásban. Lehetsz te 70 kilos boxolo hidd el, hogy a Fekete Laci megenne vacsorára:) Nagyon sokat számít a tömeg és az erő.. Van olyan erőkülönbség amit gyorsasággal és technikával már nagyon nehéz behozni..
2013. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!