Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért írják sokan testépítő...

Miért írják sokan testépítő fórumon hogy "egy jó lábedzés után nem bírsz lábra állni" meg hogy "egy jó lábedzés közben elhányod magad"?

Figyelt kérdés
én 2 éve edzek már kb :D és soha nem történt velem olyan hogy ne tudtam volna lábra állni :) hányingerem is csak guggolás után/közben van de az sem brutális pedig megpróbálok mindig a lehető legszabályosabban és koncentráltan dolgozni :)
2013. aug. 24. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem úgy kell elképzelni, hogy akkor tényleg nem bírsz megállni és nem tudsz hazamenni, de keményen érezned kell az edzést. Igen, a guggolás készít ki teljesen és még a kitörés is tud brutál lenni.
2013. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Mit számít két év tapasztalat? Akik ezt érzik keményebben nyomják mint te. Ennek mit örülsz vagy ezen mit nevetsz?
2013. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
keményen edzek de még sincs ilyen bajom :) lehet hogy ez akkor azt jelenti hogy sokan keményebben edzenek nálam mert ők hánynak és fel sem bírnak kelni :(
2013. aug. 24. 16:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hányni és fel kell tudni kelni, nem erről van szó.
2013. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
tudom csak én ilyen "érzések" nélkül fejlődtem eddig szóval nem értem hogy kinek miért vannak ezek a dolgok :)
2013. aug. 24. 17:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon keményen kell edzeni ehhez, én is csak egyszer lettem rosszul, de akkor 5 lábgyakorlat ment pihenő nélkül, szerencse hogy volt kuka a közelben :D
2013. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kérdező 2 év után nem vagy versenyző formában. 2 évig bármitől fejlődsz. Amit megvan sportolóknál annak a tapasztalatnak 5-10%-ánál lehetsz.
2013. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

4 év alatt jutottam el oda hogy megérezzem a lábedzés fájdalmait. már edzés után 10 perccel görcsöljön a lábam ha lépcsőzni kell, sántikáljak, hányingerem legyen és szédüljek guggolás után.

De ugyanez a fajta kemény edzés amikor hátazás után már 20-30 perccel érzem az izomlázat. kezdőként ez esélytelen.

Meg az hogy fekvenyomásnál is a "nem megy" az akkor történik amikor már az engem nézők fogadásokat kötnek hogy van még egy? van még egy? A tüdőd kiköpöd, fáj már a vádlid is és 15 másodperc kinyomni azt a súlyt, de mégis kimegy és még csinálsz egyet. Kezdőként meg...wááá...puff a mellkason és még visszaemeled akkor kimondod "áhh, nem ment már".

Van egy mondás: Akkor nem megy, ha már ájulsz vagy szakad. ;)

2013. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
és egy amatőrnek az kell hogy elájuljon vagy izomszakadása legyen az ilyen very hard edzésektől? végülis aki 10éve edz biztos tapasztalta azt is milyen elájulni több száz kg alatt vagy izomszakadást szenvedni gyakorlat közben :)
2013. aug. 24. 20:37
 10/22 anonim ***** válasza:

Mit akarsz olvasni? Ha zavarnak a gyúrós motiválók kerüld ezeket. Semmi értelme nincs annak amit írsz és nem kényszerít rád senki semmit. Csak hagyd ezt abba mert értelmetlen.


Más erősebben lábazik erre idevigyorogsz "nekem nem fáj!" "kezdőként is így kellene lesérülni?"


Kit érdekel? Csináld ahogy akarod.

2013. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!