Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » így is érhetek el látványos...

így is érhetek el látványos izmokat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kb 3 hónapja kezdtem el edzeni. Úgy álltam neki, hogy semmit nem tudok. Konditeremben rendesek voltak, kérdezgettem, válaszoltak, megmutatták, mit hogyan kell helyesen csinálni. Nem néztem edzéstervet, csináltam magamnak. Hétfő: mell-hát, kedd: kar, szerda: láb-has, csütörtök: váll. Egy testrészre kb 4 különböző edzést csinálok(hétfőn pl mell-hát 4-4). Heti 1x futok levezetésképpen, mert jólesik. Sokan mondták, hogy szedjek fehérjét, tömegnövelőt meg hasonló vackokat. Én mondtam nekik, hogy semmi ilyen nem érdekel. Próbálok edzés után mindig tojást, fehér húst stb. enni + amióta edzek fehérje-orientáltan táplálkozom. Szerintetek ezzel a módszerrel is érhetek el látványos izmokat? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 28. 00:49
 1/6 anonim válasza:
Idővel kiderül.
2013. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,mi számit látványosnak a te értékrended szerint.

Volt kezdő átmozgató 3 napos edzésterved?


-Mell,Hát két nagy izomcsoport,nem jó együtt eddzeni.

-Kar kevés 1 napra

-váll is kevés 1 napra

-A fehérje és a tömegnövelő nem vacak,hanem minőségi kaja.

-A futás jót tesz az anyagcserédnek,sziv érrendszeredet jól karbantartja,jó dolog az, csak vigyázz,hogy ne betonon fuss.

2013. aug. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így nem túl jó. 4 napig edzel pihenő nap nélkül, aztán meg semmi?

2 nap súlyzós után kell pihenő nap is. Naturálban elég heti 3-4 edzés.

Két nagy izomcsoportot együtt edzel, de kar meg váll az külön nap, így nem jól van elosztva.

Eleve kezdőként 3 napos teljes testessel kellett volna kezdeni, majd 3 napos osztottal.

Utóbbi pl : mell-kar, pihi, láb, pihi, hát-váll.

4 napos pl: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.


Nem 4 edzést csinálsz egy izomcsoportra, hanem 4 gyakorlatot. Tanuld meg a fogalmakat.

Google-ba: alapismeretek.


Írhatnék még oldalakat mi a gond, de előbb azt olvasd el.

2013. aug. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha én így "rosszul" csinálom, az is edzés nem? -> Az is növel izmokat nem?
2013. aug. 28. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, az is növeli, de akkor már miért ne csináld jobban, nem? De.:)
2013. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, és köszi szépen a választ. Most már azt az edzést fogom követni amit te írtál. Megy a zöld kéz :)
2013. aug. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!