Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami vicces történetetek...

Van valami vicces történetetek konditeremböl?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.

2013. aug. 29. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiszakadt a nadrágom guggolás közben, szerencsére késő volt már,és nem voltak sokan a teremben. Szerintem nem vette észre senki.
2013. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja a patika magazinban volt egy nagyon jó :D

Egy vékony srác elment a konditerembe, de tök jópofa beszólásai voltak:

"a pultos csaj ha oldalra nézett, a szempillája leverte a polcról az aminosavas dobozokat" meg ilyesmik xD

a sztori arról szólt, hogy próbált fekve kinyomni egy súlyt asszem, de nem bírta és adtak neki anabolikus szteroidokat, amitől nemsokára tiszta bika lett, majd azt vette észre, hogy próbálják leszedni róla a súlyt és ébresztgetik, mert elájult xD

lehet hogy csak kitaláció, de feldobta a napom az a kis szöveg :)

2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ilyen igazán kínos, vagy poénos dolog most nem jut eszembe, mi csak néha vicceljük meg egymást. Emlékszem, amikor egyszer egykezesekkel nyomtam fekve, többen is összesereglettünk. Rólam érdemes tudni, hogy enyhén szólva eltorzult arccal tudok néha nekifeküdni valaminek, különösen elegendő ismétlésszám után, ott is erőlködtem, mint az őrült, a haverom meg magyarázta a többieknek, hogy azért vagyok ilyen, mert kiskoromban elpattant egy ér az agyamban. Na itt be is fejeztem a gyakorlatot, mert röhögés közben nehéz nyomni. :)
2013. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer két 14-15 év körüli srác próbálgatta, hogy melyikük fut gyorsabban a futópadon, már elég nagy tempónál az egyik lesodródott, és estében lefejelte a pörgő szallagot, azután többet nem láttuk, de nagyot nevettünk rajta:D
2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:D köszi. Nekem csak rossz emlékem van ami nem vicces (legalábbis nekem). Na az volt kb. 6éves voltam és a elmentünk pár ismerös családdal kirándulni. Egy hotelben aludtunk és volt ott egy konditerem. A másik család nálam nagyobb gyerekeivel lementünk a konditerembe és én nem igazán ismertem a futópadot, senkisem figyelt rám és nagy fokozatra kapcsoltam aztán nem tudtam megállítani próbáltam tartani a tempót de elestem és a futópad vége valahogy úgy "beszedte" mind a két kezem, hogy ledarálta a bört az alkaromról. Hát aztán ömlött a vér.
2013. aug. 29. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én guggoltam. Felàllni már nem sikerült ügyhogy lentmaradtam amíg nem szedtèk le rólam. Hogy ebbe mi a vicces? Kèpzelj màr el egy srácog akki guggol a földön, màr majdnem ül ès ott van a hátàn a rúd meg a súlyok ès azt mondja haho, valaki?
2013. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
A guggolás veszélyes! :D
2013. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettem egyik ismerősömmel, aki versenyző testépítő, verseny előtt volt pár héttel és nem a naturál irányvonalon mozgott, de nagyon ésszel használta a gyógyszereket, tudta hol kell leállni stb.

Átment a kardióterembe erre egy strandgyúrós srác elkezdte nekem mondani, hogy ez a versenyző mennyire tele van, nem akarja látni a belső szerveit, fel van fújva...

Rá 5 percre el kezdte mesélni, hogy az ő első barátnője már 16 évesen valami brutális fogamzásgátlót szedett, de csak az élvezet miatt, tehát nem orvosi okok miatt, aztán felborult a csaj hormonrendszere, májgyulladása lett és majdnem meddő lett.


Nem tudtam sírjak, vagy nevessek. XD

2013. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Újonc menő gyerek. Lábtoló... Mind két oldalra 10 db 10kg súly, szóval roskadásig megpakolva. Erre még ráállt egyik-másik oldalra a srác két haverja. Szóval durván 600 kiló volt rajta. És csinált vele 8 ismétlést. Persze kb 10 centit mozgott a rendszer, de ez mind1. A látvány, felejthetetlen.
2013. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!