Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dopping segítség?

Dopping segítség?

Figyelt kérdés

sziasztok,


4 éve edzek, van kiszámolt étrendem már, és viszonylag izmos vagyok, de szeretnék tovább fejlődni, nem akarok versenyezni, csak magam miatt.

senki ne jöjjön a szokásos unalmas sablondumával, hogy csak versenyzők szedhetik... a versenyzés felhatalmaz a doppingolásra, ha csak magam miatt csinálom, az meg elítélendő?


szóval az lenne a kérdésem, hogy mivel érdemes kezdeni, mindenképp valami gyenge cuccot szeretnék.


köszönöm



2013. aug. 31. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen elítélendő, és meg is válaszoltad az okát... 4 éve kiszámolt étrendet tartasz, valószínűleg egészséges vagy, és most csak magad miatt szeretnéd ezt kockáztatni... igen barátom ez elítélendő...
2013. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az új doppingtörvény már érvényben van, hamarosan letisztul az eredménye, ha az ilyen kis lúzer felhasználók száját nem is kenik el, annyi mindenképp lesz, hogy olcsó szarokat semmilyen terjesztő nem fog bevállalni és megfizethetetlen lesz az egész a kis nyikhajoknak. Ezért még most feljetsd el mielőtt belekezdenél.
2013. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 JayC ***** válasza:
100%

elég bátor vagy,hogy ennyi tudással akarsz belevágni.


amúgy a gyengébb cuccokat pl. oxandrolone(anavar), stanozolol, stb. nem érdemes magukba tolni, nem fog olyan sokat hozni, csak megbolygatod feleslegesen a tested. talán a primobolan egy kompromisszumos megoldás lehet, de ember legyen a talpán aki eredetit szerez, másrészt meg nagyon drága.


mielőtt bármit is csinálsz olvass sokat, hátha elmegy a kedved.

2013. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
JayC jól leírta! Szerinted a szteroid olyan dolog amit itt elmagyaráz neked valaki 5-10 sorban? Szerintem itt nincs is aki annyira ért hozzá! Ha koxolni akarsz olvass utána! Van elég sok fórum, leírás a neten, keresgélj, keress meg versenyzőket, és tanulj! Mert ha így belevágsz tuti tönkreteszed megad!
2013. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Helyedben én nyár előtt le nyomnék egy 250szem thai anabolt.Az egy 6 hetes kúra 90% hogy nem lesz semmi bajod.Ha minden hétvégén hülyére iszod magad vagy dohányzol az is van ilyen káros:D.Csak aztán tudjál leállni.Én ismerek olyan embert aki évek óta tolja mint valami kápszeres:).Nem teljesen százas már a gyerek.Azokban a hónapokban mikor nem szedi totál be van fordulva mivel gyengébb és kisebb:D.
2013. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tamas Csaki válasza:

Próbáld ki a Biotech USA Wianabolt! Nekem fullos koksz hatása volt. Atomdurván megdobott!!! És ez megmarad!


[link]

2013. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem állj le a kondizással és kezdj el heroinozni :D
2013. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem edzel te 4 éve !
2013. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!