Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Glutamint vagy BCAA-t érdemes...

Glutamint vagy BCAA-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Csak az egyikre van pénzem.
2013. szept. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontossági sorrend: étrend, vitamin, edzés utánra protein + gyors ch, kreatin, aminosavak. Aminosavak közül a BCAA-t vegyed, ha az előbbiek megvannak. Már ha egyáltalán tömegnövelés a cél.
2013. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

drugs bunnyról mi a vélemyényed? kb. minden videójában és cikkében azt szajkózza, hogy a kreatin nem fontos.

Szerinted?

2013. szept. 3. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem tettem első helyre, de szerintem tömegeléskor előrébb van, mint az aminosavak, de erről nyilván lehetne vitatkozni.

Az tuti, hogy a kaja, vitamin, protein és ch a legfontosabb.

2013. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diéta alatt fontosabb a BCAA, mert segít megtartani az izmot, kevésbé épül le, a glutamin is fontos fõleg tömegeléskor, igazából az lenne az igazi ha mindkettõ lenne. .. bár én tömegeléskor csak glutamint használok, diéta alatt mindkettõt, de ezek is csak a megfelelõ étrend mellett érnek vmit, nem tudom mit eszel, de ha a napi húsbeviteled nincs legalább fel kiló, akkor inkább azt vegyél szentes pénzbõl!
2013. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:
Sajnos a kérdésből kimaradt a lényeg, ha lehet akkor EAA.
2013. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!