Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 33 éves nő vagyok. Személyi...

33 éves nő vagyok. Személyi edzőhöz készülök, gondolom lesz állapotfelmérés is első alkalommal. Hogyan zajlik egy ilyen?

Figyelt kérdés
Feltételezem, hogy lesz súlymérés, de mi egyéb lesz még? Légyszi csak komoly válaszokat kérek, nem hülyéskedést.

2013. szept. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha jól nézel ki valszeg meg fog kefélni.

Ha nem akkor csak edzés lesz, ami attól fog függeni, milyen irányba akarsz indulni!:)

2013. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, pont erre gondoltam. Amúgyis direkt helyes csávót néztem ki. :)))


KOMOLY VÁLASZADÓK VÁLASZAIT TOVÁBBRA IS VÁROM!

2013. szept. 4. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult. Megkérdezi mi a célod, hogyan kajálsz, megbeszélitek, hogy ezentúl mit kell majd enni, ugyanis ez a leglényegesebb.

Felméri, hogy milyen gyakorlatban milyen erőnléted van és ehhez állítja be a terhelést. Utána a fejlődési ütemedet látva majd korrigál, értékel.

2013. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát lesz felülés, guggolás stb., amivel megnézi, hogy egyáltalán meg bírom-e csinálni és mennyire készülök ki tőlük? :)

Feleslegem amúgy nincs, csak formásabb szeretnék lenni.

2013. szept. 4. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Tennél fel magadról képet? :)
2013. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 ez jó volt:-D:-D:-D De valójában úgy lesz ahogy Montez leírta;)
2013. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába nevettek, eddig 5 kondiba jártam huzamosabb ideig és mindenhol ez ment:D
2013. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? :) Nem szilikonos cicababa vagyok eleve jól nőtt fenékkel. Jó, mondjuk bányarém se vagyok, de azért nem az a ránézésre megkefélnivaló. :) Az majd csak leszek legfeljebb. ;-)


7-es válaszadó: pontosan mi is történt az 5 konditeremben?

2013. szept. 5. 08:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, én ma voltam először teremben. Az állapotfelmérés abból állt, hogy megmérték a súlyom, a magasságom, testzsírszázalékot. Általános kérdések, esetleges sérülésekről, illetve hogy sportoltam e korábban.


Majd következett egy nagyon egyszerű "állóképesség felmérés" hogy futógépen le kellett gyalogolnom "x" távot, és hogy ezt mennyi idő alatt ment, milyen sebességgel, és hogy hogy bírod - nagyon puritánul megfogalmazva.


Gondolom ennek haladó szinten nagyobb jelentősége lehet, mintha kezdő vagy, és nincsenek különösebb egészségügyi problémáid... így nekem olyan volt, mint egy bemelegítés.

2014. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!