Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés anélkül hogy...

XenoMorph kérdése:

Testépítés anélkül hogy nagyon durván kilátszanának az ereim?

Figyelt kérdés
15 éves múltam, elég vékony srác vagyok. 1170centi magas és 50 kiló ami hát elég gáz. Azért hogy ne nézzek ki ilyen nyüszletnek elkezdtem gyúrni itthon és már látszik az eredmény de még tovább szeretném csinálni. A gond az hogy már most is tiszta eres a kezem ami borzasztóan néz ki. Lehetne ez ellen tenni valamit? Egy ideje már hiába súlyzózok nem lesznek vastagabbak a karjaim, nagyobb a mellizmom stb.

2013. szept. 5. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem néznek rád furán, hogy ennyi idős létedre több mint 10 méter vagy? Kéne hízni, akkor nem látszik ki. Tömegelésnél amúgy is jön a zsír csináld csak legyen étrend mert különben semmit sem ér
2013. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok. elírtam. étrend alatt mit kéne értenem?
2013. szept. 5. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj


az eres kéz pedig jó.:)

2013. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eres kéz tényleg jó, de egy 50 kilós srác esetében valóban hülyén néz ki :D
2013. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha majd már izmos leszel örülni fogsz neki, addig meg bírd ki, most nőttél meg, majd leáll a növekedés és belassul az anyagcsere, nem leszel örökké vékony.
2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor talán jobb lenne még kicsit várni ezzel?
2013. szept. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!