Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tstéités tápkieg nélkűl?

Tstéités tápkieg nélkűl?

Figyelt kérdés

Ha nincs pénzem tápkiegre akkor edzés után iszok sovány tejet?

Vagy laktózmentes tejet? Vagy ha a sima zsirmentes tejbe tolok 40-50 gram dextrozt?



2013. szept. 7. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor edzés után is csirke rízst eszel.
2013. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de sült vagy főtt tojás még jobb lenne rizzsel, mivel a tojásfehérje gyorsabb.
2013. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Az étrend legyen az alap, a kieget is abba illeszted be. A tej például egyrészt elég alacsony fehérjetartalmú, másrészt ha kiszámolod, sokkal drágább fehérjére nézve, mint egy tápkieg.


Vess össze, számolj ki, és ha megvan az étrend nézz utána a Myprotein cuccoknak, mert nagyon olcsóak.

2013. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint én a húsra mondtam igent, a tej az felejtős.
2013. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tömeget növelsz és nincs ettől hasmenésed 3,6%-os tejből 0,5 l 15-18 g fehérje. Az tökéletes edzés utánra egy kezdőnek.
2013. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
A tojás a legjobb edzés után, ha nincs tápkieg. Egy haverom túróval nyomja edzés után is. Sőt, nála az alap, naponta 3-4 dobozzal megeszik évek óta. Elképesztő, hogy működik neki a dolog, hiába beszélünk lassú fehérjéről. Persze meg kell említenem, hogy a genetikája is nagyon durva, de attól még hegyomlás méretűre nőtt, lassan már kerülik az utcán. Pedig sok mindent nem úgy csinál, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva. Saját maga írta a saját szabálykönyvét az évek alatt, és a zsírszegény túróval biza durván lehet nőni. Fél évig én is bevezettem a rendszert, mielőtt rátértem a tápkiegra.
2013. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nála valószínű minden működik, vannak ilyen emberek, de ettől még a túrót ésszerűbb lefekvés előtt fogyasztani.:)
2013. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Hát igen, minden. Az alkoholt se tagadja meg, mégis azt ér el, amit akar. Én meg itt szenvedek 5 éve a precizitásommal, és hol van még a vége. :)
2013. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!