Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fölösleges így megvenni?

Djsonik kérdése:

Fölösleges így megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16éves vagyok 180cm 65kg nehezen hízó, és egy Mass Gain 14 6kg-o kiszerelést vennék mert az 2hónapig tuti kitart, és emellett heti 4szer edzek 1 másfél órát intenzíven. Az lenne a kérdésem hogy olvastam sokat és láttam hogy vitaminokat meg mindenféle bodybuilder cuccokat soroltatok fel hogy szedtek meg minden, ha magában ezt a mass gain-t szedném annak lenne értelme vagy akkor inkább meg se vegyem? Sajnos ahogy elnéztem az árakat, az egészséges táplálkozás nagyon drága, tehát azt nem tudom betartani, csak kíváncsi vagyok ettől függetlenül segítene-e a Tömegnövelő cucc.

2013. szept. 7. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egy cukorkupac, felejtsd el. Ha tömegnövelőt akarsz, akkor minimim 30% fehérjetartalom legyen. Pl mhn gainer, ha olcsót akarsz.

Vagy veszel külön proteint és ahhoz teszel edzés után dextrózt.

Viszont kellene multivitamin is és az étrend is alapvető.

2013. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:

Az első az étkezés. Addig ne is gondolkodj semmilyen kiegészítőn, amíg nem állítod össze a kajádat. Mégis mit egészítesz ki étrendkiegészítővel, ha nincs étrend?


Az egészséges táplálkozás nem olyan drága, ha nem fizeted meg az egészségtelen kajákat. :)

2013. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!