Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akikkel sportolni szoktam,...

Akikkel sportolni szoktam, kinevetnek hogy nem szedek kreatint. Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

Azt tudom róla hogy vizesíti az izmot, de közben gyorsítja is a tápanyag felvételi képességét így ha szedése után valaki abbahagyja kicsit vissza esik a méret, de nagyobb lesz valamennyire mint a kúra előtt(mert segítette a növekedést).

Enélkül nekem mennyi idővel kell többet dolgoznom mint a többieknek? Egy hónapban 1 kiló izom helyett nekem csak fél jönne fel?



2013. szept. 5. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták kinevetni és megkisebbíteni a csoporton belül bármilyen okból,aki a legkevésbé domináns.

szóval totál felesleges belekeverned a sztoriba a kreatint.

2013. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a csöndesebb típus vagyok, én ott magamnak eledzegetek, nem üvöltöm szét a termet mint a többiek.
2013. szept. 5. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
újabb hiba,soha ne magyarázkodj semmiért se.
2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
40%
A Krea nagyon odabasz. Eröben sokat dob rajtad. Eszembe jut rólad a fiatal önmagam:).. barátaim tolták, én nem akartam költeni rá. Volt egy gyakorlat (csigán) amit én 25-el tudtm csak csinálni, ők 35 be is belehúztak. Elkezdtem a kreát 2 hónap után ezt a feladatot 50kg-val toltam mára 65-el kezdem és 80-al végzek...... Ha érdekel tudok ajánlani egy olcsó és jó kreát...........
2013. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha valóban olcsó és jó minőségű persze, miért ne :)

Elfogadnám a segítséged.

No persze nem azért kezdeném el a kreatint, mert h a többiek miatt csak ha ahogy írtad hasznomra válhat egy próbát megér.

Nem magyarázkodtam, csak elmondtam magamról ezt a csekély infót :)

2013. szept. 5. 19:23
 6/12 anonim válasza:

[link]


Ez lenne az. Csinálj okosan és mértékkel mindent. Hidd el hogy az eredmény is jönni fog..... és magadra se fogsz ismerni:)

Egyébként eztis b. szhatod ha nincs meg a megfelelő táplálék bevitel (mostis pont csirkét majszolok:).

2013. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyugi a kaja okés, én is pont eszek, csak én pulykát xD jó étvágyat. köszi a linket! megy a zöld
2013. szept. 5. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
ha magadnak "edzegetsz" hogy tudták meg mások, hogy nem szedsz kreatint? ...
2013. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pofapartizni jársz a haverokkal vagy edzeni?
2013. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezték.-.-'
2013. szept. 6. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!