Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi esélye van annak, hogy...

Nagy Pávián kérdése:

Mennyi esélye van annak, hogy sikerül kockahasat kreálnom 3 hónap alatt? Vagyhát minimum látszódjanak egy picit? De igazából nem is az idő a kérdés.

Figyelt kérdés
Hanem az, hogy ugyebár 180 cm és.54 kg vagyok. Magyarul és röviden rohadt vékony és csontos. (nem az érdekel, hogy azt hogy stb. ) és ha pl csinálnám a felülést pl napi 100-at 3 hónapon keresztül meglátszódna a hasamon annak ellenére, hogy ilyen vékony vagyok?

2013. szept. 8. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs zsír a hasadon, akkor látszódnak a kockák. 3 hónap hasedzés után már kéne hogy legyen eredmény.
2013. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hasprést végezz és függeszkedve lábemelést. Elég heti 3 edzés rá. Mindegyik gyakorlatból 3-4 sorozat.

Kellene először tömegnövelő étrend is, hogy tudj izmot növelni.

Mindenre eddz, ne csak hasra.

2013. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Annyit szólnék hozzá,hogy ha már nem lesz elég terhelés amit Montez irt, akkor:


http://www.youtube.com/results?search_query=core+calisthenic..

2013. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Lány vagy Fiu vagy? mert attól is függ.Ha fiu vagy,akkor hamarabb tudsz magadra izmot szedni,mivel nálatok dominánsabb a tesztoszteron.Ha meg lány akkor lehet hogy több idő kell a kockás hashoz,de mivel vékony vagy igy elönyösebb helyzetben vagy,mint a többi lány akinek a zsir rögtön vissza megy a hasára.

NEM ELÉG A FELÜLÉS!vannak sokkal hatásosabb gyakorlatok.A sok felüléssel csak a hátadat,meg a nyakaddat basz.od el. A hasizom minden részét meg kell dolgozatni,amelyekre külön gyakorlatok vannak kifejlesztve.

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 pl.

2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! és igen fiú vagyok :D
2013. szept. 9. 21:01
 6/12 A kérdező kommentje:
és akkor amiket abban a videóban bemutat (az animált) minden egyes gyakorlatból 30 akkor 2-3 hónap alatt összejöhet?
2013. szept. 9. 21:06
 7/12 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=c140_bqmfF0

Nem lehet időre menni,mert egyén függő,de esélyes hogy 3 hónap után már fog látszani,főleg ha ilyen kevés a testzsir százalékod..szerintem szeddj magadra egy kis izmot,mert nem elég egy jó kinézethez a kocka has.

Én lány létemre vagyok 54kg,az 170centimhez.

nefeledd hogy egy sovány fiun a kocka has,kb ugy mutat mint egy kövér lányon a nagy mell.

2013. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

[link]


itt egy edzés terv is.ha akarod kombinálni a gyakorlatokat.

szólj ha kell,még küldök:D

2013. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:) nagyon hasznosak a válaszaid :) hát szednék én magamra izmot...de nem tudok valamiért...tipp?:) :s
2013. szept. 10. 20:00
 10/12 anonim válasza:

Mindenképp beszélj edzővel.

Csak a gyurással(amit nem mindeggy hogy csijnálsz) nem fogsz egyhamar tömeget felszedni!Étrend és edzés!

2013. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!