Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó mellett tényleg...

Tejsavó mellett tényleg gyorsabban regenerálódik a megedzett izomzat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondja ő nem tart 1 hetes pihenőket mert a tejsavó mellett felesleges az gyors regenerálódást eredményez így 2-3 naponta ugyan azt az izmot is edzi és gyorsan fejlődik rohadtul :O ez igaz? a tejsavó tényleg gyors regenerációt eredményez?

#trerer
2013. szept. 11. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Segíti a regenerációt, mint minde fehérje (hús is), de hogy a tejsavó miatt 2-3 nap után tudna edzeni nem igaz. Ebben az esetben vagy nagyon rosszul edz, vagy nem tejsavó az a rejtélyes kiegészítő, hanem valami okosság...
2013. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyivel nem lesz gyorsabb a regenerálódás, hogy heti többször leeddze keményen az izomcsoportokat. Ahhoz kokszolni is kellene, nem elég csak jól kajálni.

A tejsavóprotein is csak kaja, nem csodaszer és nem varázspor.

2013. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 5 naponta merem edzeni ugyan azt az izomcsoportot, de nekem fokozatosan fejlődik nem ilyen gyorsan és én is tejsavózok de senkitől se hallottam ezt és ti is megerősítitek ezt..
2013. szept. 11. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legyen 5-6 nap regenerálódási idő. De ne írd így hogy tejsavózok, mintha ez valami különleges anyag lenne. Ez is csak kaja. Azt sem írjuk, hogy csirkézek..)
2013. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát, én is úgy edzem mint a haverod. 3 naponta dolgoztatom az izomcsoportokat.


a leglényegesebb elem az izomnövelésben, az edzés hatására megemelkedett izomprotein-szintézis, maximum 36-48 óráig tart edzés után.


de ehhez nem kell szénné edzeni magad, mert ha szétedzed magad akkor kell a hosszú regeneráció.


cikk:


[link]

2013. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha csak 1 gyakorlat megy egy izomra és nem túl sok sorozattal, akkor lehet sűrűbben edzeni, de nem jobb mint az osztott edzés. Nálam nem jött be a hst.
2013. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én így csinálom:


hétfő: mell-hát

kedd: váll-kar

szerda: láb

csütörtök: mell-hát

péntek: váll-kar

szombat: láb


de én nem edzem szét magam, inkább arra törekszem, hogy a napi 1 óra mozgás meglegyen. mellette viszont eleddig rendesen fejlődik is az izomzatom. persze lehet később ez majd lelassul vagy megáll és váltanom kell.

2013. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elején bármi edzéstervvel fejlődsz, de ez hosszútávon nem lesz jó. Hidd el, hogy jobb keményen odavágni az izmoknak és pihentetni. Naturálban sok a heti 6 edzés, elég 3-4 is, de az ne pinalegyezés legyen.:)
2013. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd gyors fejlődésének kulcsa valószínűleg inkább a szteroid. Nekem is volt ismerősöm, aki feltűnően gyorsan fejlődött és azt mondta, hogy a Scitec Myomax-tól. De egyszer tükör előtti feszítgetésnél elszólta magát, hogy "de jó ez a nafo... ö myomax". Ezek után egyértelmű volt, hogy napozim-mal bizonyára jól hatott a Myomax :) Hogy a te ismerősöd gyorsabban tud regenerálódni az is a szteroidot valószínűsíti. Ő dolga, csak annyi a baj vele, hogy aki tényleg naturálban edz azt elkedvenítheti, mert azt hiszi, hogy valamit rosszul csinál, azért fejlődik lassabban.
2013. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!