Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek van értelme egy...

Szerintetek van értelme egy ilyen anabolikus ablaknak?

Figyelt kérdés

A tervem a következő: 30gr-os tejsavó-turmixot szétosztom edzés előttre és edzés utánra. Az edzésem max 75 perc szokott lenni. Így jobb, vagy ha inkább edzés után egyben megiszom az egészet?

(Tudni kell, hogy edzés előtt nem tudok enni, mire lejutok a terembe, pont 3 órája, h nem ettem.)


2013. szept. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik megoldás sem jó, edzés előtt mindenképp szilárd kaja kéne, az edzés utáni turmixba pedig kevés is a 30 gramm, nemhogy még felezd.
2013. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszer ittam edzés előtt, nem tudtam végigcsinálni az edzést úgy, hogy bennem lötyögött a lötty.
2013. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

75 kg körül van a sovány testtömegem, egyszerre nem is szoktam 30-35 g fehérjénél többet megenni...

Az edzést meg ki tudom tolni 15 perccel, ha kettéosztanám az adagot, akkor max. 2 dl folyadékkal innék egy adagot...

2013. szept. 12. 14:04
 4/5 anonim válasza:
Edzés előttre időzítsd a ch-t (legalábbis én így szoktam), pl. rizsa, mellé mehet csirke v vmi fehérje is. Edzés után pedig dupla adag whey protein, amit még vagy 30g szőlőcukorral is felturbózhatsz:D
2013. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
rizs*:D:D
2013. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!