Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Béta-ekdiszteron. Volt róla...

Béta-ekdiszteron. Volt róla itt sok szó, mennyire egyedülálló és jó. Mit szóltok ehhez a linkhez?

Figyelt kérdés

Táplálékkiegészítőkben található meg ez az anyag, nem mindegyikben, csak néhányban.

Nézzétek meg ezt a linket!

[link]


Pár helyen szerepel az ekdiszteron, például, rögtön a második sorban.


Mi a véleményetek az indoklásról?


Anabolikus hatás, testépítő készítményekben. Az indikációs terület, vagy alkalmazási mód nem felel meg az étrendkiegészítő definíciójának - anabolikus.



2013. szept. 12. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez egy jó, anabolikus szer, valószínűleg ezért írták ezt róla.

no de nem akkora mennyiségben, mint ahogy írják, egy két kapszula 100-200 mg hatóanyaggal.

olvastam róla egy tanulmányt, majd magamon is kipróbáltam, 1000 mg os adagban -napi 100 kapszula és 200-300 g fehérjebevitelnél, lerántotta rólam a zsírt,mintha termogenikus zsírégető lett volna, és sovány, szálkás izomban meg erőben nőttem mint a tavaszi esőt kapott gomba.

jó cucc, de ha így akarja vki szedni, sok pénzbe kerül.

2013. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az OÉTI nem egy hiteles forrás, nem kell vele foglalkozni. Olvasd el ezt (rákeresve), már ősidők óta leírtam:


EKDISZTEROIDOK AZ ÉTREND-KIEGÉSZÍTÉSBEN - LEGÁLIS DOPPING?

2013. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(A könyvben persze még több információ van.)
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az OÉTI miért nem hiteles forrás?
2013. szept. 19. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem mindig követik a szakirodalmat. Ki tudja sokáig miért nem követik a D-vitamin ajánlásokat sem? majd egyszer megkérdem tőlük.
2013. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!