Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan táplálék kiegészitő...

Van olyan táplálék kiegészitő amivel hamar összeszedhetem magam?

Figyelt kérdés
Volt egy műtétem nem edzettem kb,két honapig. Nagyon sovány vgyok nehezen tudok hizni álltalában diétáznom kell mert refluxom van főleg ősszel ehetek keveset. Gyogyszert szedek állandoan a gyomromra. Fehérjét iszom,amino savat foly.formába szedek,holnap elkezdhetek lassan edzegetni,de van valami amivel vagy öt kg -ot fel tudnék szedni izomba,és fog.gátlo mellett is szedhető. 33 éves nő vgyok
2013. szept. 13. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de azt nem tápkiegnek hívják, és veszélyes játék.

A tápkieg csak koncentrál kaja, ha az étrend jó, tejsavó+multivitamin megvan, akkor jön majd eredmény.

2013. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el személyi edzőhöz egy terembe. Bármilyen helyes fiúkának néz ki (netán ezért nem feltételezel tudást mögé) nyugodtan kérdezd meg erről, mert fog tudni segíteni. A neten annyi hülyeséget tudnak írni. Nem is ismered azokat, akik ajánlanak itt valamit. Bármilyen szer beszedése ügyében jobb a személyes kapcsolat, ahol kikérdezik részletesen az egészségügyi problémáidat is és ha anyagiak miatt nem edzenél vele, abban tud segíteni, hogy mégis milyen irányban indulj el.
2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!