Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MIT (húsokon kívül) és MIKOR...

MIT (húsokon kívül) és MIKOR egyek, hogy segítsem a testem fejlődését?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megvan az edzés terv (amúgy nincs), szóval mit egyek (ne legyen hús...!) és edzés előtt vagy után?
2013. szept. 15. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehet tejterméket enni, de mint már írtam, nagyon figyelve arra hogy mennyit és miből. Pl h valaki szereti a tejet és túrót akkor nyers javasolt és házi vagy bio nem pedig ipari silány minőség.
2013. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez az állati stílus nem az én asztalom. Higgy amit akarsz, nem azért vagyok itt hogy óvodás szinten lévőkbe próbáljak egy kis értelmet tenni, pedig rád férne.

Nem bántottalak meg semmivel, csupán tényeket közlök. Ha ez téged zavar akkor lehet többet kellene olvasnod. Részemről lezárva.

2013. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én pedig már élelmiszermérnök vagyok debilke és nem fogom hagyni, hogy baromságokkal írj tele egy testépítés kérdést!

Neked kéne sokat tanulni!

2013. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77-es, én előre szólok, hogy én nem veszekedni akarok, de már az első két válaszodnál is lejött, hogy NAGYON messze jársz te a témától. Szerintem többet ne írj.
2013. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ennyi, szevasz 77-es, ez nem az a témakör ahol neked lapot osztottak, irány a femina.hu.:)

És mielőtt drake-nek beszólnál, ő pedig orvos lesz, ha jól tudom.:)

2013. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Leszek, leszek, de nem szoktam mindig nagydobra verni:)

Annyi a lényeg kérdező, hogy te még egyelőre csak a sekély felszínébe kóstoltál bele ennek a témának. És végezhet valaki jó reáltantárgyas szakon, ehhez a témakörhöz azért kell némi specializálódott tudás (mint kb. minden egyébhez) mielőtt komoly tanácsok osztogatására adjuk a fejünket.

2013. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

(Húha, vannak ám itt gubancok :D

Az állati fehérje a legjobb választás és pont! Igen, ha valaki izmosodni akar annak bizony hús kell. Lehet tömegelni vegetáriánusként, hüvelyesekkel is pl, de nagyon nehéz és csak egy bizonyos szintig fejlődik vele az ember).

Az 12%-ot honnan vetted? Valami női lapból olvastad ki? :D

(Én másik 77%-os vagyok, a lány :))

2013. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Fulvy válasza:

"A zöld levelekben lévő fehérjét és a hüvelyesekben (bab pl) lévőt amúgy is jobban tudja hasznosítani a szervezet"

Ezt hol olvastad? Komolyan érdekel. Tudnál adni forrást?

2013. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért ábrándultam már ki a táplálkozástudományból. Akármilyen zászló alatt össze lehet gyűjteni embereket, teljes igazságot leleplező tanulmányokat, hogy aztán csakis az legyen a jó. Minél radikálisabb, annál jobb, csak legyen bűnbak, hús, szénhidrát, akármi.


Én inkább maradok a hétköznapi alkalmazhatóság területén, ha látom, hogy egy módszer beválik, és tudom csinálni is, és mellé nem hunyok el tőle, akkor jó. Úgyis van még 498124112 más dolog, ami tönkreteszi az egészségünket, tök felesleges egy dolgot kikiáltani rossznak. A teljes egészséget úgyse tudjuk a civilizált városainkban elérni. Ezért törekszek az elfogadható szintre. Azt pl. biztos nem tudnám megcsinálni, hogy egyáltalán nem eszek húst, mer az milyen rossz. Ha elkezdeném, jönne, hogy akkor szénhidrátot se egyek, hüvelyest se egyek, gyümölcsöt se egyek, és hamar ott kötnék ki, hogy semmit nem szabad enni, mert minden káros. Ha összeadjuk a sok nézetet, ez a végeredmény.


A klasszikus gonosz testépítőmódszer eddig a céljára úgy általában bevált. Ha más valami mást akar csinálni, és beválik neki, csak nyugodtan. De gondolom nem véletlenül nem terjedt el egy másik módszer... Az meg, hogy a legjobb testépítők vegánok, elég fura, ide még nem igazán juthatott el a hír...

2013. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"növényiből sza r sem lesz, pontosabban csak az. Egy testépítőnek legyen meg a fehérjéje 100%-ban állatból Ennyi. Ne írkálj hulyeséget!"


Montez,azért mielőtt másokat beoltasz,jusson eszedbe,hogy a saját elveidet is minősíted,hiába nem ez volt a célod.Én nem hangoztatnám ennyire,hogy élelmiszermérnök vagyok.

2013. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!