Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HiTec Whey C6-ban tényleg van...

HiTec Whey C6-ban tényleg van kazein is? Van rajta egy címke (a magyar fordítás) és ott azt írjál.

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én amit látok leírást, csak tejsavó.
2013. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fulvy válasza:

Nem tudom honnan rendelted, de ha innen: [link] akkor valószínű nem tudnak angolul, ahogy elnézem google translaterrel próbálték fordítani a termékleírásokat XD

Az angol leírás szerint nincs benne.

A magyar címkén nem az van hogy nyomokban tartalmazhat kazeint?

2013. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen itt vettem!

Az van rajta, hogy: "Tejsavófehérje koncentrátum, kazein, búzafehérjék..."

2013. szept. 16. 21:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy van benne valami adagoló kanál, vagy nincs?

Nem tudom, hogy csak belepte a por vagy nincs is benne?.

2013. szept. 16. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát búzafehérje az meg pláne nincs benne.;)
2013. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na épp az az, ezért volt nekem is fura, csak gondoltam rákérdezek nehogy valami szar legyen... :)

Elvégre WHEY a neve :D

2013. szept. 16. 21:28
 7/9 Fulvy válasza:

búzafehérjék? akkor tejsavófehérjék is kerüljenek többes számba :D

Nem tudnak angolul, másrészt a címke szerkesztésekor nem gépelték újra az egészet hanem Ctrl C Ctrl V-vel ügyeskedtek/próbáltak, így hibás lett.

2013. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elcseszték a címkét.
2013. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

- a whey c6 ELVILEG whey alapú. Ezen belül koncentrátumot, izolátumot és hidrolizátumot tartalmaz. A termék pontos specifikációját itt találod többek között:


[link]


[link]


Hallkan megjegyezném, hogy a Myprotein Whey Deluxe 3kg-os proteinje, ugyan ilyen fehérje összetételű. Ráadásul nem csak ízesített, hanem natúr (íztelen verziója is van), ami SEMMI (!!!!) mást a proteinen kívűl nem tartalmaz. Akik olvasottabbak, járatosabbak a témában azok tudják mit írok ezzel.


Vissza az eredeti kérdéshez. A whey c6 nem tartalmaz whey alapú alapanyagon kívűl semmit. Adagolókanál van, kell lennie a termékben.

2013. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!