Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 6-7 kiló + izom a célom...

Ha 6-7 kiló + izom a célom nyár végéig, ez az összetétel jó? lent.

Figyelt kérdés

heti 4 edzés, 1nap hát, kar, has..2. nap mell, láb, váll, has (3.nap=1) (4.nap=2) eszek ugy ahogy tudok, és mellé ezek :

[link] reggel 5g és edzés előtt 5g

[link] edzés után 33g napközbe 10g

+ szőlőcukor edzés után 40g .... na mit szóltok? jó lesz vagy van jobb ajánlatotok ?



2013. szept. 22. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább kezdj heti 3 napos teljes testes edzéssel, utána válts osztottra. De az már kemény legyen, heti egyszer eddz akkor már egy izmot, és ne úgy ahogy írtad, hogy két edzés megy egy izomcsoportra.

Edzés után annyi proteintápkieg kell, hogy a fehérjetartalom testtömegkg x 0,5g legyen. Azaz egy 70 kilós embernek kell 35g fehérje edzés után, de ez kb 45g proteintápkiegben van meg. 30g nem elég. A napközbeni 10g is lóf sz.

2013. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tápkiegből mehetne nagyobb fehérje tartalmú is , edzés utáni ch nak én ezt szedem szerintem sokkal jobb mint a hagyományos szőlőcukor [link]
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, biztos jobb mit a szőlőc de 3x drágább is és nem fér bele nekem
2013. szept. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!