Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anyám kiönti a Scitec Nutritio...

Anyám kiönti a Scitec Nutrition 100% Whey Professional fehérjémet, miért nézik le annyira ezt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és haveromtól megvettem nem olcsó pénzért titokban, mert anyámék nem engedik.. Kinyomozta hogy használom, egyetlen egy nyomot hagytam hogy hiányzott a pénzemből és észrevette.. Én azt nem fogom megérteni hogy saját zsebpénzemből miért nem vehetem meg??? Miért nézik ezt ennyire egészségtelen anyagnak a szülők?? Persze ők bagóznak.. nem figyelnek a kajálásra, de én komolyabban szeretnék törődni a testemmel. Ezt miért nem lehet megérteni ezt nem fogom felfogni.. 24 osztálytársamból 4-en járnak kondizni, a többi füvezik, lóg (bulizni én is szoktam mértékkel:D) Na és e négy közül 2 ugyan ebben a cipőben jár mint én, nem engednek nekik porokat szedni de persze titokban használnak mind2-en..

Én nem tudtam titokban tartani 2350g-os kiszerelésben vettem 2000 gramm van még benne kb.. Ki akarja önteni. Ja és hiszékeny vagyok, mert hogy semmit nem ér, igaz 3 hét alatt látványosan fejlődtem. Nem tud róla semmit, és mégis meg van győződve hogy nem ér semmit és káros, apám is meg van róla győződve (felfújt izom:D). Mondtam neki hogy fehérje húsban, tejtermékekben is van, erre válasz egyél sok húst, tejtermékeket.. Rengeteg ismerősünk van, sőt közeli rokonom is szedett tömegnövelőt, fehérjét ők sem tudják meggyőzni, szerintük ők is tudatlanok, primitívek és h*lyék..

Ők ezt tudom hogy nem fogják megérteni, de azért adhatnátok pár tanácsot amivel meggyőzzem hogy egyáltalán nem úgy van ahogy ők gondolják. És hátha nem önti ki a 12 ezer forintom..:S:S:S Ja és nem vagyok normális pszichológushoz kéne vinni, mert beteges amit csinálok:D:D Én olyat röhögtem..:D:D



2013. szept. 22. 21:02
1 2 3
 1/29 Szergej55 ***** válasza:
80%
Wut?
2013. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

hiába írod ki itt a kérdést, hiba jön rá majd különféle válasz, otthon kell megoldanod ezt.

mi ebben nem tudunk segíteni.

sajnos, sok ember még tévhitben él, és ha tanulatlanok, vagy nem tájékozódnak a világ új hírei találmányai, szokásai felől(akár a neten keresztül is), akkor nem tudsz mit csinálni.

náluk laksz, ők diktálnak.

nálam is volt egy kínos szitu egyszer, mentem haza a fősuliról, és az utazótáskát anyám kezdte el kibontani, és nem vettem észre.

persze a ruhák közé be volt rakva pár doboznyi ampulla szuri.

mikor meglátta:))))

hát fiam ez mi????

ott lefőttem mint a reggeli kávé:)

mondom izotóniás energia ital, azért ilyen kicsik, mert nagyon koncentrált formában tartalmazzák a löttyöt.

na azóta sem kérdezett semmit.

2013. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ki akarja önteni?Akkor inkább adja oda nekem,nekem úgy sincs pénzem a Scitec-re.

Amúgy eleinte nekem sem engedték,nekem egy szenélyi edző győzte meg a szüleimet,hogy ezek teljesen természetes dolgok.Meg még az volt rájuk hatással,hogy mondtam nekik,hogy ha ezek ilyen "szerek" lennének,akkor a gyógyszertárban lehetne őket kapni,nem a Tesco-ban.15/F

2013. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%

https://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


Szerintem ültesd le szüleidet a gép elé, és ezt mutasd meg nekik.

2013. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
izotóniás energiaital:D enyém csak por nem szteroid:):D egyébként sok igazság van benne amit mondasz, meg hát hogy az ő szemszögükből nézzem a dolgot, persze én is internetről olvasom amit tudok róla haveroktól hallok ezt azt (ők is internetről tudják), de ki tudja hogy igazak e amiket olvasok, nem értek hozzá én se hogy milyen anyagokat raknak bele hogy készítik mi zajlik le a háttérben de egy dologban biztos vagyok, nem olyan káros mint azt ők gondolják. persze azok írják hogy nem káros akik próbálják eladni szóval nem tudom kinek higgyek, de azért már 17 éves vagyok eldönthetném én, hogy mire költöm a zsebpénzem (akkor válasz: szedjed ha elköltözöl innen, addig míg itt laksz az lesz amit mi mondunk..) Ez nem tudom hogy egyszer a javamra válik vagy csak túlreagált rizsa az egész..
2013. szept. 22. 21:26
 6/29 anonim ***** válasza:

Ha káros lenne már több millió ember bele halt volna / megbetegedett volna tőle..

Mindjárt linkelem miből készül.

2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
ezt a videót láttam már gondoltam megmutatom nekik, de olyannyira nem érdekli őket ez a téma és e téren nem akarnak egyáltalán informálódni.. meglátnák a csávót mondanák hogy ez is csak egy kigyúrt ba*om mit tudhat ez..
2013. szept. 22. 21:29
 8/29 A kérdező kommentje:
azt megköszönném:D
2013. szept. 22. 21:29
 9/29 anonim ***** válasza:

Itt a link: [link]

Akkor ezt mutasd meg nekik.

2013. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na ez a leírás számomra igencsak meggyőző úgy hogy meg is mutatom neki csak rá kell vennem valahogy hogy elolvassa..:D Ha elolvassa siker
2013. szept. 22. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!