Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, egy fiú mennyire...

Lányok, egy fiú mennyire legyen izmos?

Figyelt kérdés

tudom hogy a felpumpált izmok nem a legnyerőbbek, szerintetek erre a testre mehet még izom?

[link]

[link]



2013. szept. 23. 00:22
1 2
 1/15 anonim válasza:

www.ebcak.com/wp-content/gallery/extreme-bodybuilders/extreme_bodybuilder.jpg


hajrá

2013. szept. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mért ne mehetne? Tömeg is mehet, plusz, ok, nem rossz, de egy egész alakosat megnéztem volna. :-)
2013. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell, hogy nagyon izmos legyen, inkább a vékonyabb testalkatot kedvelem.

28/N

2013. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy attól függ hol kérdezed meg, mert aki nőnemű és a sport témakörben van, az általában az izmosakat szereti. De ha ugyanezt a kérdést meg képet berakod a szerelem szexbe, mindenki azt fogja írni hogy ez már sok.
2013. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel nem oda tette, gondolom a arra kíváncsi, mint ahogy kérdezte, hogy jöhet-e még izom. Így meg az a válasz, hogy igen, mer elég vékony, és azér a lábára is kíváncsi lettem volna, mivel azt előszeretettel kihagyják a tervből. Szóval plusz tömeg jöhet, és izom is.
2013. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igazából most hogy mondod másik témába kellett volna kiírni a kérdést, a lábam kicsit el van maradva de folyamatban van, amúgy 177 cm 73 kg vagyok, tömegelni talán már nem nagyon kéne mert akkor nem leszek szálkás, lábra még jöhet egy kevés
2013. szept. 23. 14:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Na látod, minnyá gondoltam! :-) Hát, az kevés pedig, neked alapból 80-nak kéne lenni.


Rakd át, ott biztos ragadnak majd rád a kislányok! :-)

2013. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
80 kiló még messze van sajna, azért írtam ki a kérdést mert nagyon vonz hogy visszamenjek küzdősportolni a testem rovására, a sértő megjegyzésed meg figyelmen kívül hagyom :D
2013. szept. 23. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? :-)
2013. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tudod te:d
2013. szept. 23. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!