Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Visszafogok esni ha pihenőt...

Visszafogok esni ha pihenőt tartok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Július óta keményen tolom, tejsavó fehérjét is fogyasztottam az edzéseimhez, és minden nap bőven kajáltam mellé, rizses csirke, tojás, este túró... 4-5 naponta edzettem ugyan arra az izomra, tehát volt idő regenerálódnia, szépen fejlődtem...


A gáz az, hogy nagyon kimerültnek érzem magam már 1 hete és úgy érzem nem kívánom az ételt se, edzeni sincs erőm. Arra gondoltam kihagyok 1 hónapot most, mert elfáradtam, de attól félek nagyon, hogy visszaesek, és ahogy most gyengének érzem magam olyan mintha összeesett lennék :( haverom szerint pszichés ez, viszont félek, hogy tényleg összesek és feleslegesen küzdöttem..



2013. szept. 23. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt tényleg össze fogsz esni, ha úgy érzed pihenő kell, tarts egy hetet, elégnek kell lennie!
2013. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!