Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úszás milyen izmokat edz?

Úszás milyen izmokat edz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden izmot megmozgat, de főleg mell-hát és váll és persze láb. De az izmosabb úszók edzenek mást is , pl súlyzós- vagy gumiszalagos edzés, nem csak az úszástól lesznek izmosak.
2013. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az igaz hogy az egyik egészségesebb sport?
2013. szept. 27. 08:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mivel nem terheli annyira az ízületeket.
2013. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az úszás a szívet edzi, más látványosan nem izmosodik tőle
2013. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Az utolsót nagyon megcáfolnám:) Valószínű, hogy az utolsó még sose úszott ktiartóan, vagy egyáltalán nem járt el úszni és úgy beszél. Bocsi, nem oltani akarlak, csak nagyon nincs igazad. Én 5 éve úszok rendszeresen, heti 4-szer, 2500-3000m között, tenyérellenállással, erős tempóban. 5 év után mondhatom hogy kondisokat meghazudtoló hátam és vállam lett, deltás felsőtest. Izmos leszel tőle!!!! És nem jártam kondiba sose. Most pár hónapja elkezdtem persze itthon kondizni is heti 3-szor, hogy még alakuljak picit, de amim most van izmom az az úszástól van. Ússzatok nyugodtan és fejlődni fogtok, erős, izmos, formás leszel tőle.
2013. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy nem nekem írtad, mert nem én állítottam, hogy egyáltalán nem izmosít, de azért bakker, túlzásokba se essünk már. Izmosabb vagy mint egy kondis? Ne ba! Tegyél akkor képet és meglátjuk, hogy ki szégyenít meg kit. Köszi.
2013. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy imzosabb vagyok mint egy kondis. De szebb izmom van sztem :) Úszással nem lesz 50-es karod, de minek az?:) Inkább nézz ki jól, sportosan, athletikusan.
2013. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "mondhatom hogy kondisokat meghazudtoló hátam és vállam lett"

Akkor ezt mégis hogyan kell érteni szerinted, ha nem úgy hogy izmosabb vagy?

Szóval nem vagy te izmosabb pl nálam sem, pedig én egy öregxar 43 éves ember vagyok. Nincs bajom az úszással, mert egy szintig tényleg izmosít, de nem kell hazudozni sem hogy marha izmos lettél. Tudod ez gyorsan kiderül, ha az ember képet kér és nem merik vállalni az arcoskodók.

2013. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az izmos szó szerintem mindenkinek mást jelent. Én kb 25-26 os karral keztem, szinte nem volt mit befeszíteni a karomon, szóval nálam már egy 35 ös kar is izmos, de persze aki évek óta nyomja neki az nulla. Szóval ilyenen azért ne vesszünk össze és persze mindenkinek más az ízlése is :)
2013. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkinél más az izmos, de ő kondisokat nézett le a dumájával, ahhoz pedig kevés egy 35-ös karocska.
2013. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!