Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem jön be nálam ez az...

Miért nem jön be nálam ez az 5 napos regenerálódás? Gyakrabban edzek?

Figyelt kérdés
Régen 3 naponta edzettem ugyan azt az izomcsoportot és fejlődött is az izmom, mióta meg rá álltam erre az 5-6 napos pihenőkre csak zsírosabb lettem :/ lehet nekem jobb a gyakoribb edzés? nem értem miért, azzal riogattak, hogy nem fogok úgy fejlődni, pedig sokkal jobban fejlődtem :S

#asfe
2013. szept. 28. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha neked az jobban bejön, akkor végezd azt, nem vagyunk egyformák. Én ha rendesen leedzem a nagyobb izmokat, akkor nem tudok rá edzeni pár nap múlva. HA kevés sorozat megy rá, akkor persze lehet.
2013. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszi :) amúgy lenne még egy olyan kérdésem, hogy edzés előtt mehet tejsavó? utána azt tudom, hogy feltétlen kell, de előtte is ihatok?
2013. szept. 28. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell foggal körömmel ragaszkodni semmihez. Amire viszont figyelni kell hogy ne legyen 2 ugyan olyan edzésed és most nem arra gondolok hogy váltogasd a gyakorlatok sorrendjét meg hasonlók hanem hogy minden edzésen próbáld túlteljesíteni az előzőt súlyban/ismétlésben.
2013. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte inkább egy teljes étkezés menjen fehérjével, ch-val (csirke/hal rizzsel, vagy egy adag zabpehely.Utóbbiba tehetsz fehérjét ha gondolod).
2013. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előtte is mehet akár, kb fél órával, de én inkább a szilárd teljes étkezést javaslom edzés előtt kb 1,5 órával.
2013. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!