Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Asztali cukor feltölti glikoén...

Asztali cukor feltölti glikoén raktárakat? Vagy itt olvastam monteztől hogy 10 gramm glutamin is feltölti melyik az olcsobb 50 gramm szölőcukor vagy 10 gramm glutamin?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az asztali cukor nem megfelelő, mivel a szacharóz fruktózra és dextrózra bomlik, a fruktóz pedig nem tölti az izmokat.

A glutaminnal töltés drágább megoldás.

2013. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha de szálkásításkor nem tudom hogy töltsem vissza ilyenkor az edzés utáni szölőcukrot is bele számoljam a napi 1,5-2 gramm ch-ba
2013. szept. 29. 10:07
 3/9 clint ***** válasza:
Szálkásításkor ne használj cukrot sztem... maltodextrin, vitargo ezek is csak edzés után. A glutamin pedig naponta többször ha az izomméret nagyobb akkor minden étkezésnél érdemes 5 grammot bevinni...
2013. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
maltodextrin miben jobb mint a glükoz? az nem cukor? vagy miből van megéri hogy kétszer drágább?
2013. szept. 29. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A malto ilyen félcukorféle. Hidrolizált keményítő, jobb mint a dextróz.

Én nem használok gyors ch-t diétában, de ez egyénfüggő, hogy kinek mi fér bele.

2013. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem de akkor mivel töltöm vissza a raktárakat?
2013. szept. 29. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Diétában én glutaminnal és/ vagy bcaa.
2013. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én diéta után ezt nyomtam edzés után:40 gramm tejsavó, 15 gram glutamin, 10 gramm BCAA.
2013. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:
A maltot többmindenből tudják előállítani, az egyenletes felszívódásura gondoltam.
2013. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!