Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pow3rd be van annyi kreatin,...

Ferdináánd kérdése:

Pow3rd be van annyi kreatin, hogy egy minimálissan az izmot is növelje? Vagy inkább ez ilyen edzés elötti felpörgetőnek jó? Van most feles ötezrem és gondoltam veszek egy dobozzal, vagy egy 3kg carb f -et

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
multivitamin van? tejsavó? gyors ch? ha mind ez van akkor szerintem csinálj egy kreatin kúrát fontosabb mint az no fokozó
2013. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mega daily one van, fehérjét iszok mindennap 2 szer 30 g és gyors ch nak gondoltam a carb fast-ot
2013. szept. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gyors ch-t vennék inkább!
2013. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és gyors ch még mi van ami jó ? Én csak a carb fastot ismerem :S
2013. szept. 29. 21:38
 5/6 tap bela ***** válasza:

Proprietary "POW3RD!" Matrix

- "DualCreatine blend (3000mg): Creatine Monohydrate, Creatine Citrate

- L-Arginine, Beta-Alanine, Caffeine, Ginkgo Biloba, Acetyl L-Carnitine, Rhodiola Rosea, AKG (Alpha-Ketoglutarate), Folic Acid


Szerinted ha a csomagálos az összetevők listáján ez van ráirogatva, akkor mennyi is a creatin benne?!?!?!?!?!?!?!?!?


4500mg-ban 3000mg!!!

2013. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen nem sokat ér tényleg inkább vegyél egy gyors ch-t és ha az is lesz utána gondolkoz a kreatinon
2013. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!