Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma vettem elöszőr creatint...

Anonimuus8 kérdése:

Ma vettem elöszőr creatint (Creatine Monohydrate f2 full force) Nem tudom, hogy mikor szedjem és hogy kell e feltöltő szakasz mert mindenki mást mond. Ha valaki szánna rám 5 percet és leírna mindent pár mondatba az király lenne!?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja kell feltöltő szakasz van aki azt ,hogy nem ..és van aki a feltöltő szakasz mennyiségéről is mást mond....tehát inkább megkérdezem itt.( 185 cm vagyok,74 kg)
2013. szept. 30. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Kell a napig feltöltési mennyiség, ez nálad 6 napig napi 4 x 5g, majd utána szintentartáshoz ennek a fele is elég: 2 x 5g.

Az 5grammos adagok fél liter vízzel menjenek ,szénhidrátos kaja előtt kb 15-20 perccel. Edzés utáni turmixba pedig mehet egy 5 grammos adag.

2013. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na akkor pl: Holnap kezdem , reggel felkelek éjnyomorral nyomok 5g 400ml viz ? utánna pl 11 kor szintén 5g 400ml viz és utánna rá 20 percre eszek pl csirke rizs ? és ezt még a nap folyamán eljátszom 2 szer ?
2013. szept. 30. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
feltöltéskor négyszer megy az 5 grammos adag és fél liter vízzel ,azaz 500 ml, nem 400! :)
2013. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okés és még annyit ,hogy ha edzek akkor a 4 adagbol egy mehet úgy ,hogy shakerbe 30 g fehérje és 5g creatin erre 500 ml viz és így iszom meg ? vagy ink ne ?
2013. szept. 30. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:
de-de, írtam is hogy egy adag mehet az edzés utáni turmixba.
2013. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és igazábol ezt mind1 milyen folyadékkal iszom ? reggel felkelek 500 ml bele a sékerbe meg 5 g jól összerázom és kész ?? csak mert a boltba a tag mondta ,hogy ő teába raknál mert lehet vizbe darabos lesz , nem tudom mivel jobb a teába :DDD
2013. szept. 30. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ahoz mit szólsz ,hogy egy teáskanál creatint beveszek lenyelem és ráiszok 500 ml vizet ?
2013. szept. 30. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
mehet teával is, csak tejjel ne. Akkor is felszívódik ha utána nyomod a vizet, de szerintem nem olyan jól, mintha eleve oldott állapotban megy le. Híg koncentációban gyorsabb a felszívódás, azaz feloldva. Ha egyben nyeled le, akkor ott nagy koncentrációban egyben lesz a kreatin, így nehezedik a felszívódás, de nem mondom, hogy akkor nem fog felszívódni csak kérdés hogy milyen arányban-
2013. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oksa köszi :))))
2013. szept. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!