Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a szer, amivel sokkal...

Mi az a szer, amivel sokkal gyorsabban növelhetem az izomzatomat? és esetleg a zsírt bonthatom? Van ilyen? Hol lehet beszerezni? Mennyi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 22:12
 1/10 JayC ***** válasza:
a legjobb helyen tetted fel ezt a kérdést...
2013. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Élelmi-szer kell kérdező. Szálkásító diéta és kemény edzés. Itt nem fog senki koxot ajánlani, ha erre gondoltál.
2013. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kutyaszar ! Nagyon hatásos ,csak oda kell kenned ahol izmot akarsz növelni de ha nagyon hardcore vagy akkor szúrod a bal farpofádba .
2013. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ne írjátok,hogy edzés meg diéta stb,mert ezeket teszem évek óta!!!és nem vagyok megelégedve magammal,látom hogy másoknak milyen a testük akik alig járnak ,most kezdték...tudom,hogy valamit szednek..és szeretnék már valami segítséget!
2013. okt. 4. 22:28
 5/10 Osynho ***** válasza:
Ez nem könnyű sport.
2013. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De mi nem ajánlunk koxot és a júliustól életbe lépett doppingtörvény is tiltja hogy bárki ajánljon ilyet.
2013. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont!

sztem te vmi rendőr gyerek vagy és itt tesztelgeted h ki mer vmi ajánlani...de itt nálad okosabb emberek vannak, senkit nem húzol csőbe...

2013. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"látom hogy másoknak milyen a testük akik alig járnak ,most kezdték"


Na itt van a kutya elásva. Sok idióta a teremben ott b.ssza egész nap az anyját a teremben, a hét minden napján. És csodálkozik, hogy sehová nem fejlődik.

Egy normális ember lemegy heti háromszor, egy óra alatt elvégzi, amit el kell és fejlődik...

Az előbbi meg még kérdezi is mikor az utóbbi elköszön; 'Ennyi volt?'


A kevesebb néha több!

2013. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy ott vagyok mindig -_- lejárok heti 4szer. a 4. nap csak aerob van. jól csinálom nyugi.csak tudom,hogy mindenki cuccol és senki nem akarja elárulni a titkát.ennyi.de akkor tartsátok meg majd valaki elmondja
2013. okt. 5. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:

szted ha egy anonym oldalon, ahol az egész országban van regisztrált tag, és senki nem ad tanácsot, akkor a való életben fog??

miért érdekel ez ennyire??

ott a gugli és lehet keresgélni ha érdekel a téma...

2013. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!