Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combközelítő, távolító hasznos?

Combközelítő, távolító hasznos?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt, hogy nem ér semmit. Viszont nekem mindig van tőle izomlázam, lábfeszítő,hajlító előtt szoktam csinálni, van esetleg más amivel ki lehetne egészíteni? (guggolást, kitörést,taposógépet ne írjátok, ezenkívül lenne jó valami )
2013. okt. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy egy jó guggolás/lábtolás megedzi rendesen azokat az izmokat, amiket a lábnyitogató. Kiegészítő gyakorlatként ha nagyon muszáj, megfelelhet, de ne építs erre semmit.
2013. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem ér, mivel guggolással, kitöréssel + lábgépen hajlítás, nyújtással is megedzed kellően az egész combot. Mehet még a hajlítóra merevlábas felhúzás.

Inkább az a gond, hogy sok nő azt hiszi (tisztelet a kivételnek), hogy a belső része a combnak, vagy akár a külső része, lefogyasztható helyi gyakorlatokkal. Pedig ugye tudjuk, hogy nincs helyi zsírégetés.

2013. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Izmosodni szeretnék, olyan súlyra állítom, hogy max 10 ismétlés menjen( 3 sorozatban). Tudom, hogy a guggolás meg a kitörés a legjobb de más alternatívát keresek mert nagyon kattog a térdem, nem esnek jól...
2013. okt. 5. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
na okés, de a p*natárogató gépekkel nem edzed meg az egész combod.
2013. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem:D Éppen ezért az a kérdés amit már leírtam, hogy van-e más a guggoláson és kitörésen kívül ami megedzi annyira a lábat. Csinálom esetleg súly nélkül aztán ha nem bírja úgy sem akkor hagyom, merevlábas felhúzást még nem próbáltam. Köszi a gyors választ!
2013. okt. 5. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem érnek, alapgyakorlatok teljesen megedzik a combot. Esetleg akkor van combközelítővel edzeni, ha küzdősportoló vagy (pl. vovinom).
2013. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Penszy válasza:
Szeretem mikor lejönnek a terembe ,kényelmesen elterülnek a pun*itárogatóba ,egy újsággal és a végtelenségig csinálják ... -.-
2013. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!