Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aerob edzés. Ha gyorsan megnő...

Aerob edzés. Ha gyorsan megnő a kardiovaszkuláris edzettségem szintje min változtassak? A sebességen vagy emeljem meg a futópadon az emelkedő magasságát?

Figyelt kérdés
Pulzusmérő órával precízen mérem a szívverésem.Ügyelek arra, hogy 130 fölé ne menjen a pulzusom nehogy átessek kardió tartományba.De azt vettem észre, hogy javult a kondícióm és sima gyors gyaloglással és az emelkedő emelésével is alig érem el a 115-ös pulzust.Attól félek, hogy az edzés nem elég intenzív és elmarad a zsírégetés.Nagyjából 30-33 a légzésszám percenként.Futni még nem nagyon tudok mert 125 kilós vagyok, 135 ről indultam.Jóval izmosabb vagyok az átlag kövérektől mert régen edzettem és csoda genetikám van.Nem is vagyok kövér.
2013. okt. 5. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!