Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap tricepsz-bicepsz volt,...

Tegnap tricepsz-bicepsz volt, ma pedig lenne mell-váll. Bekavarhat a tricepsz és bicepsz regenerálódásába?

Figyelt kérdés
A tricepsz ugye fekve nyomásnál elég nagy terhelést kaphat, így gondoltam, hogy inkább tárogatást csinálnék, illetve arnold nyomát vagy sima vállazást. Mit gondoltok?

2013. okt. 8. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bekavarhat a tricepsz regenerálódásába a mell-váll edzés. Kellene egy pihenő nap előtte. Annak meg nem sok értelme van, hogy mellre csak tárogatnál, vállra meg mondjuk oldalemelés. Akkor inkább ma pihenj és holnap legyen egy keményebb edzés. Vagy ma lehetne lábedzés is.
2013. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
esetleg hát ma? pénteken hátaztam annak 4 napja izomláz már nincs, elképzelhető, hogy regenerálódott? rengeteg fehérjét fogyasztottam napi 2x85 gramm lement. Vagy az se lenne jobb? Lábazás tegnap előtt volt :/ viszont ma le volt beszélve a kondizás haverommal, azt hittem nem lenne gáz, de ha igen akkor kihagyom a mellezést.
2013. okt. 8. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a hátnál pedig a bicepsz fog újra terhelést kapni és akkora a bicepsz regenerálódása lesz rosszabb.
2013. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, szóval akkor ma mindenképp jobb kihagyni :/ Tárogatás az meg kevés lenne ma, mert az nem sok vizet kavart volna ha jól sejtem.
2013. okt. 8. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Annak nem sok értelme lenne, ha csak tárogatás menne mellre.
2013. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2013. okt. 8. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Lábazni kéne max, vagy pihenni. Egyébként mi az hogy 2*85 gramm fehérje? Egybe ment 85 gramm, és ennyi?
2013. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 clint ***** válasza:
egyszerüen hagyjál ki egy napot két felsőtest-testrész edzés közben... 85 g protein felesleg elég lenne 40-45 gramm is...
2013. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a napi bevitelem a 170 gramm szumma!! :)
2013. okt. 8. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád jobban elosztani.
2013. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!