Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó fehérjét szeretnék...

Olcsó fehérjét szeretnék vásárolni, de nem savóport. Minőség olcsón?

Figyelt kérdés

Hali, stillmass fehérjéket néztem ezek jó minőségűek vagy érdemesebb drágábbat nézni?

Nem akarok így járni: [link] 36:25- től. Köszi.



2013. okt. 10. 23:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó a stillmass is, de a pl Myprotein impact whey vagy az mhn whey szerintem kitűnő választás.
2013. okt. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 tap bela ***** válasza:

Valemi fogalomzavar van?!?! Ha nem savót, akarsz, venni,

akkor marad a szója, búza, beef, rizs, és zsírszegény tejpor.


Hogy ezek mennyire érik meg az árukat, ezzel már vitatkoznék.

2013. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdést bela, hogy tejsavóprotein akar venni a kérdező, csak azt nem szeretné, ha e helyett olcsó savóport kapna. Tudod amiben kb 10% a fehérje a többi tejcukor. Szóval kérdező fejtsd ki kicsit jobban, hogy mire gondoltál..:)
2013. okt. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Jók azok is, de jó a Myprotein is, meg kb bármi, ami nem vatera.
2013. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 tap bela ***** válasza:

Áaaa szóval így kell értelmezni?!?

Kösz Montez ,-)

2013. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 tap bela ***** válasza:

"... Jók azok is, de jó a Myprotein is, meg kb bármi, ami nem vatera...."



Sajnos már nem csak a Vatera. Nem rég olvastam, pár idázet belőle....


".....Nem akartam boncolgatni ezt a témát,de az utóbbi időben egyre kapjuk az olyan jellegű kérdéseket,hogy miért lehet az,hogy az egyes nem nálunk vásárolt termékeknek,teljesen más az állaga,íze,nem oldódik,és szín különbség is van.

Érdekes módon az emailekből kiderül,hogy mindannyian ugyan a helyen vásároltak,kétséges termékeket....."


".....a BSN syntha 6 is vigyazzatok .....!!!!szin ,doboz cimkézése...stb..!!!!tegnap vettem észre a külömbséget!...."



".....Hamis kiegészítő miatt nem jutott elég tápanyag a szervezethez,túledzés keletkezett,5-6 ismétlés után savasodtam és lefulladtak az izmok.Fehérje helyett teleküldtem magam cukorral,szénhidráttal,meg a franc tudja mi volt még benne,de fehérje biztos nem.Ajánlom hogy az ott vásárolt fehérjét hagyd benne a shakerben egy napra és tedd meg ugyanezt egy megbízható forrásból származó fehérjével.Tippelj melyik fog belerohadt fehérje szagot árasztani,ahogy azt kéne.Hogy hol vásároltam,csak annyit mondok:nyugati..."



"....Úgy látom Norbi végre az emberek kezdik érteni/látni a dolgot...ugyanis ebben az évben kb 50-60%al nőtt azok vásárlók száma akik ONNAN jöttek át hozzánk,ugyanilyen jellegű magyarázattal......."

2013. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ezt mindet ugyanonnan? Mert az elsőt tudom, hol volt, de a többit nem találja a gugli, de ha azok is onnan, akkor tudom. S melyik bolt lehet ez? Az amelyikre gondolok, a hosszúnevű?
2013. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
[megvan]
2013. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 kakao01 ***** válasza:
bodybuildingbolt?
2013. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 clint ***** válasza:

Köszönöm TAP Béla!


Én már egy ideje tudok erről, de itt nem akartam feldobni a témát, mert a sok arctalan ember mindig okosabb, és amikor boncolgattam egy kérdésnél, csak jöttek az okoskodások..


A tápkiegeket durván hamisitják pláne a nagyobb márkákat.

Ezenfelül a legdurvábban a myproteint ami a legkönyebben hamisitható az egyszerű csomagolás miatt.

Egy kis tanoncom hozott hmb-t, hogy nézzek rá. Kamu volt, és nagyot csalódtam abban ahonnét rendelte.

2013. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!