Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítők nélkül...

Táplálékkiegészítők nélkül ilyen test lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen kigyúrt állat lenni( [link] mert ez már szerintem undorító, inkább csak simán szálkás.

ilyesmire gondoltam: [link]

Sok csirkemellet eszek rizzsel, tojásfehérjét gyümölcsöket, zabkását stb. boxolok heti 3x (kardio megvan) meg heti 3x mellette súlyzós edzéseket tartok otthon.Ám minden oldalon azt olvasom hogy aki ilyen testet akar (a vékonyabb szálkás) annak napi 1-2 protein szelet kell vagy fehérjepor stb.. Ám én ilyenekre nem szeretnék pénzt kiadni. Elérhető egézséges táplálékkiegészítő mentes étrendddel meg persze edézzes a fennt látható szálkás test? Vagy muszáj ilyen nagy féhérje-porral teli vödrökre is pénzt kiadni?

Köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 12. 12:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*meg persze edzéssel* bocs ezt elírtam:)
2013. okt. 12. 12:04
 2/21 anonim ***** válasza:

nem muszály de jó ha van edzés után legalább

de mi bajod van velük ez nem egészségtelen ez csak koncentrált kaja pont mint a vegeta vagy a leveses porok pont ugy készül csak ez minöségi alapanygból azok meg nem semmi gond nincs velük és amúgy nem a fehérjétől leszel kigyúrt állat érted???????????? ugyanolyan mint ha megenél egy szelet húst csak ez gyorsabb semmivel sem más ezen kivül nem kell töle félni a belinkelt fickó amugy szteroidos de mind1

amúgy meg tessék ez egy tegnapi válaszom


hát én irtam hogy olcsóbb a fehérje és tényleg így van


[link]


egy kg 3800ft kerekitsünk 4000-ezere 4000 ezer forint 800 gramm fehérje


Hús mondjuk ezt is kerekitsük föl 1500 ft és abba meg olyan 600 gramm fehérje van szóval...

2013. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mármint hogy 1kg hús 200gramm fehérje de olyan 2,5 kg ami 4000 forint abban van 600 grammm fehérje
2013. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Hűha, nem akarsz bajnoki szintű fizikumot, még jó, hogy szóltál, mer' különben pár hónap múlva egyszer csak véletlenül úgy néztél volna ki.


A tápkieg koncentrált kaja. A tápanyagbevitel egy módja. A lényeg, hogy meglegyen a kellő mennyiségű tápanyag, mindegy honnan. Ha megy kieg nélkül, az jó. Ha kieget használsz, az is jó. Használatukból semmi károd, mellőzésükből semmi (pl. elvi) előnyöd nem származik.

2013. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát ha akarnál se tudnál valószínüleg úgy kinézni mint az első képen szereplő ember. A második fizikumát már egy 14 éves kislány is el tudja érni ha diétázik egy kicsit.
2013. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát azért a "minőségi alapanyag" jelző nem teljesen fedi a valóságot ha elolvassuk pl.egy protein szelet,vagy némelyik fehérjepor összetételét...A zacskós levesnél jobb mondjuk.De kérdező,ha nem akarsz rá költeni,akkor nem kell,csak legyen meg a szükséges tápanyagbevitel szilárd kajából.Amiket felsoroltál,azok jók,de nézz utána gugliban,van még sok más kaja is.
2013. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

bírom az ilyen embereket...nem akarok ilyen kigyúrt lenni mint a kormány misi...

szted valaha lennél olyan, még akkor sem ha egész nap tápszereket ennél, és mellé egy ifaplatónyi egyéb "okosság " is menne!

önerőből, tápszer nélkül nagyon nehéz izmot építeni, nagyon pontosan kiszámolt étrend kell hozzá.és nagyon jó edzésterv!

2013. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A második linken lévö ember testét elérheted simán jo étrende edzédprogrammal.

És ajánlom hogy töltsd le a sárga kapszulát nagyon sokat fog segiteni!

2013. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat:)

nyilván nem tudnék olyen izmos lenni mint a fickó az 1.képen, de azért gondoltam berakok egy képet hogy nem az ilyen nagy izomkolosszusság a célom.:)

Aki pedig oltogatta a 2.képen a srác testét, az egy f***, az a fickó egy világhírű modell:D de persze nektek akik itt ültök a gyk előtt biztos jobb testetek van..

2013. okt. 12. 13:41
 10/21 djsonik ***** válasza:
100%
Kérdező, senki nem állította hogy nem világhírű modell:D csak hogy azt a fizikumot egy kislány is elérheti,ami így is van. Aki meg gyk előtt ül ebben a topikban, általában tapasztalata és tudása is van hozzá(már nem a névtelen oltogatósokra gondolok) tehát őket ne szóld le!:)
2013. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!