Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni melledzés?

Otthoni melledzés?

Figyelt kérdés

Eddig teremben edzettem, de most egy darabig itthon kell megoldjam.

-tolódzkodás(szélesen, előredőlve)

-diamond fekvőtámasz

-tárogatás

(-áthúzás??)


A fekvenyomáshoz már nincs elég kézisúlyom itthon.

Ez így elég intenzív lenne? Vagy esetleg csináljak valamit szuperszettbe? Szeretnék azért még így is fejlődni.


Még annyi, hogy mivel most itthon edzek(van itthon húzódzkodó, tolódzkodó, 2 pakolható kézisúlyzó) arra gondoltam hogy Push-Pull-Leg felosztásban edzenék, mert saját testsúlyos gyakorlatoknál nem tudnám úgy izolálni az izmokat. Mondjuk: Push/Pihi/Pull/Leg/Pihi/repeat



2013. okt. 14. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
A gyakorlatokat 4 sorozatban csinálnám, bukásig. A tolódzkodást tudom nehezíteni tárcsákkal.
2013. okt. 14. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó így, ahogy írod.
2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuperszett kérdésben véleményed, Montez? Félek, hogy nincs igazi nyomógyakorlatom és nem lesz intenzív :/
2013. okt. 14. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
mehet, de nem kell minden edzésre szerintem.
2013. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás nélkül nehezebb nagy melleket fejleszteni, de jó az is, amit leírtál.
2013. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!