Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni lábedzés?

Otthoni lábedzés?

Figyelt kérdés
Van itthon 1 kétkezes és 2 egykezes rúd, összesen kb 90 kilónyi súlytárcsával. Terembe szoktam járni (majd 1 éve edzek) de néha pl. a karedzést itthon végzem, időmegtakarítás céljából. Szóval meg lehet edzeni az egész lábat itthon? Milyen gyakorlatok kellenek ehhez (illetve minél mennyi sorozat)?

2013. okt. 2. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Lábra: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, álló vádli.

Gyakorlatonként mehet 4 sorozat, guggolásból több is.

2013. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

Montez már le írta a nagy részét nem is ismétlem,annyit fűzök hozzá hogy érdemes lenne készíteni egy combfeszítő szerkezetet.

gondolom ismered teremből,tudod hogy kéne,nem egy bonyolult dolog.

guggoláshoz pedig szükséges lenne egy állvány.

2013. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom állvány nélkül elég sz*r felvenni a súlyt. :D Combfeszítőgép... hát nem tudom igazából lusta vagyok valami komolyabbat készíteni, hacsak nincs valami nagyon alap megoldás. Guggolásból 6 sorozat elég lesz? Illetve lábbicepszre nem kevés a felhúzás?
2013. okt. 2. 19:44
 4/6 dirtboy ***** válasza:

/lusta vagyok valami komolyabbat készíteni, hacsak nincs valami nagyon alap megoldás./


a komoly az nálad mit jelent?

pár zárt szelvény,3db cső,pár csavar,tipli,egy darab fatábla vagy mdf,stb és rá kárpit.

kis hegesztés,csiszolás,festés

ennyi kell kb.

legegyszerűbb úgy lenne ha falhoz rögzített lenne.

2ponton rögzítenéd és jó is.

2013. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam ez már komoly, de meglátjuk mit tehetek, ha más nem, akkor kitalálok valami kreatívat. :D
2013. okt. 2. 19:58
 6/6 dirtboy ***** válasza:

ennyi

nincs lehetetlen csak tehetetlen

2013. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!