Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hisztek egy adott testzsírs...

Ti hisztek egy adott testzsírszázalék és izomzat fenntartásában? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van valaki aki heti 7x50 perc aerob edzéssel,heti 3 súlyzós edzéssel hónapok alatt lead mondjuk 25 kilót.Nem tér vissza a régi szemétkajás táplálkozására, mondjuk napi 3g/tskg szénhidrátot visz be 2g/tskg fehérjebevitel mellett,heti 3 súlyzós edzéssel.De nem akarja, hogy kizárólag a sport és a kaja elkészítése körül forogjon az élete.Az illető mezomorf alapalkatú.Lehet, hogy fogyatékos a kérdésem de borzasztóan sok időmet elveszi a grammra pontosan méregetés, 3 óránkénti evés..stb
2013. okt. 20. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

a 3 óránkénti kajálást is meg lehet szokni.

5-10 év alatt simán válhat alappá.

de persze vannak más megközelítések is.

a pwb advanced diet-et átfuthatnád,ha nem megy a 3 órás kaja.

2013. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha van bejárónőm vagy egy szolgalelkű feleségem vagy házias barátnőm aki hivatásos háziasszony akkor simán megoldható maga a kaja grammra pontosan való mérése.1 órába telik amíg letisztítom a csirkemellet,befűszerezem,kimérem grammra pontosan,majd a többi komponenst is,mosogatás újabb fél óra,sütés,elosztás majd edzés.Ez nem élet.És mellette tanulnom és dolgoznom is kell.Viszont imádok edzeni és heti 3 súlyzós edzés kell!
2013. okt. 21. 00:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem tényleg jönnek az eredmények, szépen olvadnak le rólam a zsírpárnák, izmot sem veszítek és alázattal végig is csinálom amíg el nem tűnik a zsír rólam.De ez tényleg kemény dolog, és egyeseknek ez életforma.Ők hogyan érvényesülnek az élet egyéb területein?Akár karrier, akár szakmai előrehaladás vagy öncsiszolás és képzés szempontjából, akkor emocionális aspektusból?
2013. okt. 21. 00:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Akár
2013. okt. 21. 00:21
 5/9 *Glissade* ***** válasza:
Miért mi lenne számodra az élet?
2013. okt. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan sok idő lenne? 1napi kaját összedobok 60 (max 90) perc alatt. A 3 edzés, amit én otthon végzek saját testsúllyal az ismét csak heti 4x 60perc kb. Aki ennyit nem tud megtenni az egészségéért és a testéért az már vessen magára.
2013. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két naponta főzök, és max 1 óra a kaja, de ebben benne van más is, mert amíg sül/fől csinálok mást. A 3 óránként kajálás sem egy nagy ügy, hányan cigiznek, több idő mint a napi 6 kaja, és még káros is. Viszont az egész a te döntésed, ha neked nem fér bele az életedbe nem csinálod, nem áll a fejed mögött senki, hogy testépítened kell. Ebből látszik nem való ez a sport sem mindenkinek.
2013. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első évben (főleg az első hónapokban) nekem is furcsa volt az új életmódom és bennem is forogtak hasonló gondolatok, mint neked, de mivel jöttek nekem is az eredmények, így csináltam.

4 év után ma már el sem tudom képzelni, hogy más életmódom legyen.

Ma már fogalmam sincs, hogy régen hogyan tudtam azt az egészségtelen életmódot élni 10 éven keresztül, aminek a következménye 30 kg-os felesleg lett (+ az eü. problémák, amik azóta megszűntek).

2013. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Osynho ***** válasza:

"1 órába telik amíg letisztítom a csirkemellet,befűszerezem,kimérem grammra pontosan,majd a többi komponenst is,mosogatás újabb fél óra,sütés,elosztás"


Nanee. :D Mit tisztogatsz egy csirkemellen 1 órán keresztül? :) Főleg, ha filé? Grammra pontosan se muszáj, semmi bajod nem lesz, ha egy nap 10g-al többet, másnap meg 10g-al kevesebbet eszel.


Én több kg csirkemell filét szoktam venni, kiporciózom napi adagokra, majd lefagyasztom. Ez a művelet mondjuk 10 perc és kb 2 hétre megvan. Ha épp szeletelve, vagy felcsíkozva teszem el, akkor további 10 perc. Naponta előveszek 1 csomagot, hagyom kiolvadni. A fűszerezés ugye gyak 0 perc, a sütés max negyed óra. A rizs közben megfő, tehát az nem plusz idő, jó, lehet, hogy 5 perccel tovább tart, mint a hús. :) 3 óránként enni se vesz el annyi időt az életemből, hogy ezen aggódjak. Mondjuk, most éppen nem eszek 3 óránként, de volt olyan és nem éreztem tehernek.

2013. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!