Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet ezt megenni?...

Hogy lehet ezt megenni? Zabpehely tejsavó protein és víz. Bleeee

Figyelt kérdés
Diétát ma kezdtem :D
2013. okt. 23. 08:36
1 2
 11/16 Dogmatix91 ***** válasza:
szerintem bőven mehetne a szénhidrát duplája is még. Gondolom eddig nem ettél tisztán, ha most ettél először zabot. Főzd meg amúgy, és rakj hozzá 1 adag fehérjét. Mikróban is megcsinálható, csak úgy nekem általában eléggé összeáll, gázon 5perc alatt megvan és szerintem marha finom. 1rész zab, 2rész víz.
2013. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kevés a ch, 2-3 gramm/ttkgról indíthatod, így túl gyors lesz a fogyás!
2013. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az a lényeg :D
2013. okt. 23. 10:33
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg. Ha szerinted az a lényeg, takarodj olvasni.


A lényeg, hogy heti max. 1 kiló fogyás legyen(de inkább kevesebb, olyan fél kiló). Minél jelentősebb a kalóriamínusz, annál nagyobb az esélye az izomvesztésnek.

Tehát inkább türelmes legyél, mert ennyi erővel teljesen elhagyhatnád a ch-t, az lenne a legjobb.

Kell egy kezdőnek legalább 2*ttkg ch(zöldségeket is számold bele).

2013. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem zsírt, hanem izmot akarsz veszteni főleg, akkor tényleg az a lényeg. Csináld csak tovább, de majd amikor leadsz 10 kilót, és hülyébben nézel ki, min előtte, mert a 10 kilóból 8 izom, majd akkor beszélünk.
2013. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dogmatix91 ***** válasza:
De buta kisgyerek vagy te. Fogyj akkor minél hamarabb. Aztán amikor leszel 45kiló akkor rájössz, hogy annyi eszed van mint egy répának. Akkor meg majd telezabálod magad kakaóscsigával meg sültkrumplival, hogy visszahozd a tömeget. Annyi eszed még akkor sem lesz, hogy tudd, hogy gyakorlatilag hiába leszel újra 80kiló, több lesz rajtad a zsír mint most. Ha nem akarsz így járni akkor fogadd meg a hozzáértő emberek tanácsát és olvass.
2013. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!