Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet az izmok "növeszt...

Hogyan lehet az izmok "növesztése nélkül, erőssé válni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amit a calisthenics művelői csinálnak, hogy szinte semmi izom nincsen rajtuk, de nagyon erősek. Sőt, inkább a shaolin templomok lakóira, akik még kevésbé izmosak és még "durvább" erőkifejtésre képesek. Egy barátom emlegetett valami olyasmit, hogy "az idegek edzése". Ez lehet a kulcs? Mit jelent ez egyáltalán? Lehetséges méretben kisebb, mégis nagyobb erőkifejtésre képes izmokat építeni vagy az akaraterőt kell edzeni igazából elsősorban?


Előre is köszönök minden segítséget.



2013. okt. 27. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Calisthenicsesek azért izomtalanok mert nekik az másodlagos és rendszerint nincs étrendjük + vagy állóképességre vagy erőre edzenek. Többnyire nem kapnak akkora terhelést mind sulyzós edzéssel.Ezáltal majdnem teljesen elkerülik az izomépítés lehetőségét.


Amúgy több calisthenicses izmosabb mint soványabb.

2013. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

megnézném én azt az erősnek mondott szerzetest vagy calisthenics-es embert, aki erősnek gondolja magát...

ugyan papa, guggolj már bele 150 be párat...:)

na ott ki is fúja az erő.)

2013. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Uccsó megnézném hogyha Jay Cutler-t megkérném, hogy mutasson CTI-t vagy fecskét akkor tuti elvérezne.
2013. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3/4 -es! Én pedig szívesen megnézném hol képes olyan széles mozgásspektrumon akár csak megközelítőleg azonos mértékű izomtömeg/erőkifejtés hányadost produkálni bármelyik testépítő, mint a szerzetesek és a calisthenics művelők (:
2013. okt. 27. 16:13
 5/14 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítem inkább, mert látom nagyon leragadtunk a calisthenics témánál amint megemlítettem:

Hogy lehet izomtömeg növelés nélkül erőt növelni?

2013. okt. 27. 16:14
 6/14 anonim ***** válasza:

kedves tomasu és kérdező!


van jay cutler izomzatú ember is aki ezeket megtudja csinálni...

lehet ámulni-bámulni:)


http://www.youtube.com/watch?v=AzNb6KCok9o


de mivel a testépítők képesek erre(nem mindegyik), visszafelé már nem igaz...megnézném azt a 60kilós szerzetest aki remegő lábbakkal beleguggolna a 150kilóba:)

akár csak egyet is, nem megmozdítani, hanem teljes mozdulatot végigvinni:)

2013. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szergej55 ***** válasza:
Bazzeg, ez színvonal! Hasonlítsunk egymáshoz különböző, egymást véletlenül sem keresztező ágazatot. Inkább ássátok el magatokat, ha ennyi a szint.
2013. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szergej , azért kiváncsi vagyok, h mit mondanak a videóra...

mert h ugye azt feltételezték h egy mr olimpia szintű testépítő nem tud ilyet csinálni...nos a videón nem az látszódik...

2013. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha pontatlanul fogalmaztam vagy összekevertem néhány dolgot, de az eddigiek figyelmen kívül hagyásával továbbra is érdekelne, hogy hogy lehet izomtömeg növelés nélkül vagy a lehető legkevesebb izomtömegnöveléssel minél erősebbé válni, beleértve a saját testsúlyos gyakorlatokat is. (Ez az utolsó kitétel azért csak, hogy ne hiányozzon a funkcionalitás sem az izomzatból és az arányokból)
2013. okt. 27. 16:45
 10/14 anonim ***** válasza:

úgy,hogy edzel,mint az állat,de nem léped túl a napi cal igényed,vagyis nincsen tömegnövelő étrended.

itt van pl ez a ropi csóka,mégis rohadt erős-

http://www.youtube.com/watch?v=qNWXx8MxBuE&feature=

2013. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!