Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert edzodik a val fekvenyoma...

Miert edzodik a val fekvenyomasnal?

Figyelt kérdés
hetfon gyurtam mellre de a vallamat is nagyon erzem hogy faj,abba is van izomlazam,ez a 2. het hogy ez elo fordul addig nm volt ilyesmi,holnap szerettem volna gyurni vallra de nm tudok mivel irto izomlazam van a vallamban is.

2013. okt. 30. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nyomógyakorlatnál kap a váll, nem tanácsos mellet és vállat egymás utáni napokra rakni.
2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen ezt mar eszrevettem,a kerdest egy kicsit ertelmetlenul fogalmaztam meg,mert mindjart megyek aludni,alvas nelkul nem no az izom.

hat akkor csak az lesz hogy mell es vall egy napont lesz mas valasztasom nincs.

2013. okt. 30. 20:28
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg máshogy fogni a rudat. Lehet túl szélesen fogod a rudat,próbáld meg legközelebb szűkebben fogni a rudat, de ne vállszélességnél ne szűkebben mert akkor a tricepsz fog jobban dolgozni. Remélem tudtam segíteni.
2013. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!