Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo adagolása?

Jumbo adagolása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem , hogy hogyan kell a jumbot adagolni? mennyit kell és mikor ? illetve, edzés után ch + fehérje turmixot is iszok, amíg használom a jumbot addig ezt hanyagoljam? vagy hogy lehetne ezt szedni ezt a két dolgot? hallottam olyanrol is hogy dextrózt jumboval keverik, hogy vannak ezek ? (ne gyertek azzal hogy nézzem meg a dobozon meg a kanalon meg stb, mert nincs egyikse hozza!!)

2013. okt. 31. 15:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
akkor ez a Mass nem jó? a tejsavó az a 100% whey protein? vagy ez más ? akkor nem is szükséges számomra, hogy pl kreatin legyen a turmixba, úgyértem hogy ilyen tömegnövelőnél jobb a gyors ch meg a fehérje ?
2013. okt. 31. 18:14
 12/22 A kérdező kommentje:
és melyiket? izolátumosat vagy koncentrátumosat ajánlod?
2013. okt. 31. 19:26
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez a Mass, amire gondolsz? : [link]


50 gramm egy adag, amiben 4 gramm fehérje van... Több szóra szerintem nem is érdemes...


Tejsavófehérjéből megteszi egy koncentrátum, az izolátum kicsit jobb, de nem annyival, amennyivel drágább.

Ez pl. ár/érték arányban a legjobb jelenleg: [link]

2013. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

100% whey protein az a tejsavó fehérje, így van.

Az, hogy tartalmazzon-e kreatint, a Te döntésed. Ugyanis a kreatint lehet kúraszerűen, és folyamatosan is használni.

A kúraszerű használata szerintem sokkal célravezetőbb, ezért nem szeretem pl. a tömegnövelőket(az áruk mellett).


Az összes többi kieget beszerezheted külön. Olcsóbb is, mintha egybe megvennéd. Emellett célravezetőbb is.

Van még kérdés? :)

2013. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát arra lennék még kíváncsi, hogy mi a különbség az izolátumos meg a koncentrációs között? miért azt ajánlod? :)
2013. okt. 31. 21:51
 16/22 anonim ***** válasza:

Az izolátum átmegy még egy plusz szűrésen, amely segítségével nagyobb tömegszázalékban lesz benne fehérje(a tejcukor pedig minimálissá válik).

Egy koncentrátum kevésbé bonyolult eljárással készül, kb. 70-80%-os fehérjetartalmú.

Az izolátum 90% felett van.


Ez nyilvá azt jelenti, hogyha egy árban lennének/ingyen kaphatnál izolátumot, akkor az izolátum sokkal jobb.

De én csalásnak érzem azt a 8-10 ezer forintot, amit ezekért kérnek(kilónként!), miközben alig jobb, mint egy koncentrátum.

2013. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

én nem veszem dobozra, hanem adagokba veszem edzés után mindig:) 220 a koncentrátumos meg van egy olyan hogy anabolos asszem (azt is porobaltam) az is 220 , meg van a isolate az meg 240 szoval az a 20ft nem fog meg. azért kérdezem ,hogy szerinted melyik lenne a jobb ez a három fajta van.

illetve még azt kérdezném hogy a Mega Daily One Plus. multivitaminnak megfelel ?:)

2013. nov. 1. 13:49
 18/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen edzés utáni adagok nem gazdaságosak, és nem is ismered annyira a terméket. Meg alapból fura, hogy az izolátum csak ennyivel drágább. Szerintem kérdezősködj kicsit, hogy milyen fajta, stb. De veheted azt, ha gondolod.


A Mega Daily One egy teljesen jó vitamin, korrekt áron.

2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kérdezgettem, és mutatott nekem 3 dobozt, újságba is meg dobozba is. egy piros szinű doboz meg kék talán meg nemtudom, az a lényeg hogy 3 fajta van 100% whey protein isolate és a proffessional illetve ez az anabolos whey protein.(nem ez a neve de azt magyarázta hogy ez is whey protein , csak anabolos) és ezek úgyvannak hogy megtudom venni kilora is minden, de nekik egy ilyen 5 vagy 10 kilos doboza kivannak mérve 40 v 50grammokra kis zacskokba izekre kulon választva és egy adag 220 vagy 240. viszont azt mondta hogy így gazdaságosabb mert ki is számoltuk hogy ha adagonkent veszem akkor valami 5ezerre jön ki egy kiló vagy 6ra . az a lényeg hogy ilyen ezer / ezeröt megtakarítás jött ki. meg én nem egészítem ki az étrendemet ilyenekkel, kizárolag csak edzés után, heti 3x veszem meg. és erre lennék kivancsi hogy van ez a 3 fajta whey protein , hogy melyiket keverjem össze gyors ch val ?! :)
2013. nov. 1. 15:16
 20/22 A kérdező kommentje:
viszont ahogy nézem az isolateba csak 450 mg l glutamin van, a professionalba pedig 4410 mg. az pedig úgy tudom eléggé fontos a növekedésben. szóval nem értem :/
2013. nov. 1. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!