Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez milyen...

Otthoni edzéshez milyen tápkieg. Ajánlott 30k értékben?

Figyelt kérdés
Scitec 100% whey proteinen felül.

#BCAA #táplálékkikegészítő
2013. nov. 1. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitamin, ezen felül kérdés, hogy mik ajánlottak, de egyébként közvetlen utána jön a fehérje és a gyors ch, az ízületvédő az én szememben.
2013. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

multivitaminom van, izületvédő proenzi3-at vettem akcióban, az is van, + kalcium, magnézium cink kombó.(+ L-carni x is, ritkán használom, bringázás előtt dobok be)


Ezen felül gondoltam, kipróbálom a dolgokat. BCAA-ról olvasok most, nem tudom milyen, múltkor kaptam ajándékba 1 adagos kipróba reklám cucc, egy körte ízű port, pow3rd 2.0 a neve, azon kívül, hogy jó íze volt, nem éreztem túl sok mindent, elvileg energizál edzés előtt.


De lehet adnom kéne egy esélyt neki.


Növekedési hormont stimuláló dolgok vannak? Mi az ami nem marketing, hanem tényleg hozzáad a dolgokhoz?

2013. nov. 1. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Most hogy jött ide a növekedési hormon?
2013. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sok mindent lehet róla olvasni, gondoltam, ha valami serkenti annak természetes képződését, akkor az jó.

HGH-t miért használnak?

Nem feltétlen ez a lényeg.

Vannak hormonszint növelők, idővel csökken a szervezetben, lehet jót tesz, ha természetes módon kicsit több. Esetleg segíti a zsírégetést, izomfejlesztést stb.

2013. nov. 1. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek már sokadrangú kiegészítők.

Vitamin és esszenciális zsír legyen, fehérje és gyors ch legyen, ezután ízületvédő, aminosavak, majd ha akarsz kreatin, NO fokozó, pörgető (ha szükséges), szálkásításra L-carnitin, termogen., gluti, és ha még mindig marad pénzed, szerintem ezután költs az általad említettekre, tesztó fokozóra, alvásrásegítőkre... ha akarsz, bár ezeknek a fontossága amatőr szinten nem olyan nagy.


Nem feltétlen muszáj minden pénzedet rákölteni kiegekre, mert amennyi van, kb. mindet rá tudnád. Nem profi szinten nem múlik ezen sok dolog, persze kipróbálgatni lehet őket, csak legyen egy prioritási sorrended, és tudd, mi a fölösleges (pl. tesztó fokozó fiatal korban az).

2013. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy érdekes kategória: rostpótlás, ha nem eszel elég zöldséget (ami az embereknél sanszos). Myprotein Total Nutrigreens.
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vitamint mindenféleképpen szerezz be ! Scitec Mega Dialy One Plus egyik legjobb ár/érték arányú vitamin.
2013. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!