Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? (fehérje, testépítés)

Figyelt kérdés
Elkezdtem kondizni, és szeretnék fehérjét szedni, de a szüleim nem engedik. Mondják a sok hülyeséget, hogy tönkreteszi a májat a vesét, nem fog felállni a farkam stb. Igen, nevetséges, de ilyen véleménnyel vannak a fehérjéről. Valami tipp, hogyan győzzem meg őket az ártalmatlanságáról? 17/F A válaszokat előre is köszönöm.

2013. nov. 2. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Zavarj le egy ékesszóló beszédet az emberi jogokról és a média karmába került társadalomról.


Amúgy kérd meg őket, hogy mondják el, mit tudnak ezekről. Hogyan készülnek, milyen hatást gyakorolnak a szervezetre.

Ezután magyarázd el nekik, mik ezek, beszélj a naturál testépítés szépségeiről(egészséges életmód, stb.)


Meg mutathatsz nekik pár cikket(van egy kiló a nevesebb oldalakon direkt erre a célra).

2013. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jó, de ugye tényleg TELJESEN ártalmatlan?
2013. nov. 2. 23:15
 3/28 anonim ***** válasza:
mondok én neked tippet: tejsavófehérje-utána nézel hogy miből és milyen eljárással nyerik ki, és ezt faék egyszerűséggel elmagyarázod a szüleidnek. Valószínűleg nem fogják így sem elfogadni vagy megérteni, a legjobb ha inkább nem is tudnak róla...
2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Oké köszi, találtam is egy jó kis oldalt. :)
2013. nov. 2. 23:28
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Igazuk van. Ez a nagy mennyiségű fehérje tönkreteszi a vesét, a prosztatát meg meg ezer káros hatása van. De szedjed csak én nem akarlak lebeszélni felőlem tönkremehet mindened...
2013. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5: Remélem ez csak irónia .. :)
2013. nov. 2. 23:47
 7/28 Sowilo ***** válasza:

Az a baj hogy ez nem igazi fehérje, hanem szintetikus, mer' hogy por. Ezért nagyon káros. A haverom is ilyeneket evett, aztán rákos lett a mája, meg impotens lett. Ja, és csak felfújódott tőle, erősebb nem lett!


Na jó, csak vicceltem:DDD


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


Ezeket mutasd meg nekik. Illetve a fehérjepor gyártási eljárásának nézz utána, és add elő nekik. Mást sajnos nem tehetsz. De nem létfontosságú a fejlődéshez a táplálékkiegészítő, tehát ha nem tudod őket meggyőzni, nem kell elkeseredni. Egyébként is, jövőre már nem szólhatnak bele.

2013. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Dogmatix91 ***** válasza:
Ez a tipikusan az, amit nem ismerünk az rossz, mert azt láttam a TV-ben, hogy a Fosszegi Ödön is ilyeneket szedett aztán belehalt, hozzáállás. Ezentúl nehogy merj csirkét enni, mert abban is van fehérje és töppedtheréjű leszel! Ezzel nem a szüleidet akarom megsérteni, sajnos ez egy általános felfogás, és itthon amúgy is elítélik a testépítéssel foglalkozókat. Talán mostanra kezdett el ez kicsit változni, hogy népszerűbb lett a sport.
2013. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ööö miért is kell tudniuk róla? veszel eggyet otthon áttöltöd vmi dobozba és kész.
2013. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

5-ös:

A vesét csak akkor teszi tönkre, ha nem iszik eleget. De a hús is ugyanúgy tönkreteszi ha nem megfelelő a folyadékbevitel.

2013. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!