Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Jumbo vagy Jumbo prof?...

Scitec Jumbo vagy Jumbo prof? Kösz előre is.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az lenne a kérdésem, hogy melyik tömegnövelö jobb a kettő közül: Scitec Jumbo (zöld) vagy a prof.? Nagyon nehezen hízó típus vagyok, a kajám 80-90%-ba rendben van ( reggeli zapbehely,majd rizs+ csirkemell,túró...). 172cm/55 kg ( tudom kevés...) és azt seretném még megkérdezni, hogy hogy adagoljam majd? Edzés után csak,vagy még reggel is 1kanállal? És mennyire higítsam? Azt írja a zöld Jumbohoz, hogy 100ml/ adagoló kanál, ez nem kevés?

Bocsi,hogy ennyi kérdéssel bombázlak titeket :)

Köszi :)

15/F



2013. okt. 30. 22:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És azt még nem írtam,hogy szedek Scitec Mega Dialy One Plus.-t.
2013. okt. 30. 22:21
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

-az étrend legyen meg(bár úgy látom megvan)

-vitamin megvan(ráadásul a legjobb ár/érték arányú)


A legjobb egy tejsavófehérje koncentrátum(pl. Myprotein Impact Whey 5 kg), és ehhez adsz hozzá gyors szénhidrátot(legcsóróbb megoldás a szőlőcukor, de lehet maltodextrin(remélem rosszul írtam), vagy Vitargo).

Az ektomorfokra sokszor szokták rásózni a tömegnövelőket, mert az kell, cukor, hiszen attó hízóóó, nem??

Nem. Vagyis igen, csak ne. Mert neked se jó a cukor, hiába vagy gebe(má' bocsánat).


Ha tömegnövelőt akarsz venni, akkor a Jumbo Prof. jó választás, a zöld nem éri meg(kevés fehérje, sok cukor, viszonylag drága[mondjuk a Prof. is])


Csak edzés utánra menjen annyi, amennyiben van 25-30 gramm fehérje(a testtömeged fele grammban).

Nap közben old meg szilárd kajából.


Mindegy, hogy mennyi vizet raksz hozzá.

2013. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz :)) úgy gondoltam hogy veszek egy 4.4 kg-s jumbo prof-t es ha nem zsirosodok tőle nagyon( ami nem valószínű nálam) akkor veszek mégegyet és utána már ahogy mondtad összeállítani dolgokat ( fehérje+vitargo stb.). Köszi mégegyszer :) mindjárt megnézem milyen árban van amit mondtál + vitargo vagy az a malto..... ( nem tudom hogy kell leírni :) ) meg láttam nagyon sokan fikázzák a zöldet mert hogy tele van cukorral és kevesebb protein van benni mint a prof ban. Tudom a prof se az egyik legjobb de kezdésnek megtedzi szerintem :) Ja és pihenőnapokon hogy ? Heti 4x edzek. Pihenonapokon úgy hogy pl "tizorai" és ebéd között 1-2 kanállal? (Kb ha jol tudom 80 gramm)
2013. okt. 30. 23:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem 3.24kg-s van belőle. Ha edzés után 100grammot beviszek akkor az kb 30 g fehérje ami nekem elég.
2013. okt. 31. 00:15
 5/21 tap bela ***** válasza:

Majd ha lesz időd, és kedved, kedves kérdező, nézd meg, akkor miből is áll a Jumbo Prof 1 adagja (162g) ? Mi az a plussz, ami a sima Jumbótól más? Mit is tartalmaz az a hozzáadott közel 12g egyéb?

- 6,6g creatin mátrix,

- 1,0g BCAA,

- 2,45g taurin, glutamin, alanin, beta-alanin, karnitin, lizin

- 860mg arginin, ornitin



És akkor tegyük ide, mondjuk egy másikat, csak hogy lásd az értékek közötti különbségeket:


1 adag = 100g összetétele:

38,1g protein keverék (whey protein koncentrátum*, whey protein izolátum*, kazein hydrolizátum (Peptopro®)*, tej protein koncentrátum*), * tejből

24,9g szénhidrát keverék (Dextrose, Ground zab, Amylopectin Barley Starch (Vitargo®)),



Nos jön a hozzáadott értékek!!!! No nem 1g BCAA?!?!?!

5g BCAA

5g Creapure ®

5g glutamin peptidek

2g Beta Alanin

2g L-Leucin

1,5g AAKG

0,7g Glicin

0,3g L-Hisztidin

2013. okt. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Prof maximim, a sima nem való semmire.
2013. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek ! :)

És még egy kérdés, hogy akkor pihenőnapokon ne szedjem?

2013. nov. 1. 10:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne, akkor nem kell a gyors ch! Pihenőnap a fehérje ami jó esetleg.
2013. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. nov. 1. 13:53
 10/21 A kérdező kommentje:
És milyen fehérjét ajánlotok,ami ár/érték arányban elég jó? És ehhez valami gyors ch-t edzés utánra a fehérjével.( persze majd ha elfogy a Jumbo prof, addig pedig max reggel fehérje zabpehellyel és pihenőnapokon.) Vagy rosszul gondolom?:)
2013. nov. 1. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!