Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt szeretnék venni,...

Tömegnövelőt szeretnék venni, mert szeretnék hízni pár kilót. Kipróbáltam már a serious mass-t, fél kilót híztam csak tőle. Most kipróbálnék valami olcsóbbat is. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő csak 1 kiegészítő, ha nem jó az étrended, nem érsz vele semmit!
2013. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerősöm hízott tőle 4 kilót.
2013. nov. 3. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nem az hogy valakire mennyi plusz tömeg jön csak és kizárólag kaloriabevitel fuggvenye. Az ismerosod tobbet evett ahhoz kepest hogy mennyi. Ha ez a fel kg 2 het alatt jott kb akkor en a helyedbe orulnek mert kb mind izom lehet ha az edzesterved jo volt.
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Attól még rohadtul nem ez az étrend alapja.

Nem ettől fogsz hízni fogd már fel. Ez ugyanolyan kaja, mint a csirkerizs, csak pár szempont alapján előnyösebb, praktikusabb.

Értsd már meg, hogy nem ettől hízol, hanem az egész napi kajádtól.

2013. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen egyetertek mondjuk sok embernek elég ha csak iszik valami tömegnövelőt es mellette van egy kiegyensulyozott reggelije ebédje és vacsorája. Ha ezek mellé még megiszik napi 2 volumasst mondjuk az eléf kaloriat biztosit hogy nőjön a tömeg.
2013. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kaja után szedném a tömegnevelőt.. az +kalória és akkor 1000% hogy hízom valamennyit
2013. nov. 3. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a gyerek sík .....

Nem csodálnám, ha edzés nélkül szedné a tömegnövelőt.

2013. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én csak hízni szeretnék... edzés nélkül szedném.

Figyeld nekem ezt tanácsolták, hogy ha szedem akkor hízok tőle valamennyit..

2013. nov. 3. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán ha többet ennél? Nem kéne erre költeni sem. Egyébként: ma a szar jó van a zsírban?
2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elég sokat eszek így is... csak szeretnék mellé +kaloriát
2013. nov. 3. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!