Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az úgynevezett energiaszint...

Dejong kérdése:

Az úgynevezett energiaszint növelőket akkor iszom meg edzés előtt ha úgy érzem fáradt vagyok? Tehát nem szükséges mindennap edzés előtt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A fáradtságon nem igazán fognak segíteni. A mentális fókuszon, edzéskedven azonban sokat dobnak az edzés előtti stimulánsok.

Ha fáradtnak nyomotnak érzed magad kicsit fel tudod magad pörgetni velük.

Érdemes akkor alkalmazni, mikor kifejezetten célirányosan nagyobb teljesítményre készíted magad edzésen. Pl tudod hogy szuperszettek jönnek, vagy több gyakorlat lesz. ilyenkor kicsit kitolhatják a fáradtság érzését, de csak az érzését, attól még fáradt vagy én nem kell gyilkolni magad (igaz én pl szoktam)

De ezeket a készítményeket nem szabad huzamos ideig folyamatosan minden edzésen alkalmazni, mert hozzászoksz, esetenként függő is lehetsz tőke.

Kezd el alkalmazni mondjuk heti 4 edzésből kettőn, edz így 2 hónapig aztán hagyj ki egy-két hónapot, hogy pihenjen a szervezet és ürüljön a stimuláns. Utána megint mehet.

Ezekre a stimulánsokra azonban csak akkor van szükséged, ha rendbe tett étrended van, multivitamin és fehérje kiegészítés is oké. utána gondolkozhatsz valami NO-fokozón

2013. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, én általában akkor használok, ha nem tudtam eleget aludni, vagy munka miatt nem vagyok kipihent.
2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!