Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nincs tobbe izomlazam...

Miert nincs tobbe izomlazam az edzestol?

Figyelt kérdés
Nem ertem mi tortenik a testemmel, de az elmult 1 honapban valahogy nem mukodik az edzes. Nem vagyok fanatikus, se kopasz egybenyaku, csak azert edzek, mert szeretem, es van egy kis formam tole. Eddig mindig mukodott, hogy edzek egy adott testresz-kombinaciora, pl. mell-hat, es utana 5-7 napig nem kell vele foglalkozni, mert izomlazam van, illetve a kellemes telitettseg erzetem van az izomban. Ugynaugy edzek mar evek ota, ugyanazokkal a gyakorlatokkal, kvazi ugyanakkora sulyokkal, de eddig mindig mukodott. Valamiert az elmult 1,5 honapban nem mukodik valami. Hiaba edzek pl. mell-hatat, mar edzes utan sem erzem a szokasos telitett erzest, mindig ugy erzem utana, mintha nem is edzettem volna az izmot, tehat az a ures az izom erzesem van. Ezert elkezdtem gyakrbban edzeni, es kicsit varialni a gyakorlatokkal, de lenyegi eredmenyt nem hozott. Lassan mar hetente 3 szor kell mell-hatat csinalnom, hogy legyen izomlazam, es elerjem a kivant telitettseg erzest az izmaimban! Pedig edzes alatt ugyanugy erzem hogy faj, es dolgozik az izom, talan nem durran be annyira mint elotte, de elhanyagolhato a kulonbseg. A taplalkozasom sem valtozott semmit az elmult idoszakban, az alap a csirke meg rizs. Mi tortenik a testemmel? Miert nem erzem edzes utan a kellemes telitettseg erzest az izmaimban? Izomlazam is alig van masnap, ami pedig nagyon hianyzik. Mar 10 eve edzek, de ilyen meg soha nem volt velem.

#edzés #izomláz #telitettseg erzes
2013. nov. 5. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Jol olvasom hogy több éve ugyanazokkal a súlyokkal edzel?

Mindig probalni kell növelni a sulyokon.

2013. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!