Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo vagy monster pak?

Jumbo vagy monster pak?

Figyelt kérdés
melyik jobb? miben kulomboznek ?

2013. nov. 6. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Például abban, hogy az egyik vitamin, és ásványi anyag csomag, a másik meg tömegnövelő...
2013. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szép volt oriza. véletlenül se a jumbo pak-ra gondolt a kérdező
2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor újból : jumbo pak vagy monster pak
2013. nov. 6. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A Monster pack egy kicsit erősebb cucc. De alapjában véve mind a kettő nagyon jó hozzáadott ízületvédővel és zsírégetővel(persze nem olyan szinten mintha külön vennél hozzá). A monster pack-ban ezen kívül még stimulánsok is vannak, teljesítmény fokozók. Mind kettőben van 3 féle kreatin. Persze választani kéne akkor mindenképpen jobban járnál egy Monster packal! ;)
2013. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

69: Jogos, de félreérthető a kérdés. Mondjuk valóban úgy kéne érteni, hogy "Piros, vagy fekete csizma?"

De én a tömegnövelőre asszociáltam, elnézést.


Kérdésre válaszolva: Amatőr szinten mindkettő felesleges, a Multi Pro-nál többet költeni szerintem nem kell vitaminra.

2013. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!