Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van még rá esélyem?

Van még rá esélyem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és elég "vézna" (176 cm magas, 60 kg, és elég sovány). Az a kérdésem, hogy ennyi idősen még van-e esélyem arra, hogy a csontjaim, vastagodjanak, izmosodjanak, stb.

Szeretném leszögezni, hogy nem a kinézetem miatt érdekel (na jó, egy EGÉSZ picit azért is), hanem azért, mert szeretnék boxolni, csak ahhoz nem hiszem hogy alkalmas lenne ez a magas, vékony, "instabil" alakat. Apám felől a családom egyáltalán nem ez az alkat, anyám felől viszont igen, így nem tudom eldönteni, hogy elkezdek-e most boxolni, vagy járjak mondjuk konditerembe, csináljak-e egyáltalán valamit ezzel kapcsolatban.

Minden véleményt szívesen fogadok, ha ezt elolvastad, akkor is mindenképpen írj légy sízíves legalább egy személyes véleméyt :). Előre is köszi mindenkinek!!!



2013. nov. 6. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Vélemény:

Box helyett az olvasást ajánlanám és a logikát,mert a csont nem izmosodik.

2013. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
MAtek a kedvenc tantárgyam, sokat olvasok, járok matek versenyre, matekból is a kedvencieim a logikai feladatok. Köszi a véleményt de szerintem ez a két dolog teljesen más kategória.
2013. nov. 6. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

a testalkatod teljesen alkalmas az ökölvíváshoz.

ennyi idősen a legtöbb fiú ezekkel a testalkat arányokkal rendelkezik,mint te.

sőt én a te korodban soványabb voltam.

2013. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, nagyon sokat segítettél:), még idén el is kezdem! Tényleg nagyon köszönöm!!
2013. nov. 6. 22:00
 5/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Az én személyes véleményem szerint még nősz, azaz vastagodhatsz és magasodhatsz. Az izmodat a mozgás növeszti csak, ugyancsak ettől a csontjaid is erősebbek lesznek. (csontritkulással egyenesen elhajtanak a konditerembe )

Nagyon nagyszerű, hogy eszedbe jutott, hogy tehetsz valamit. Én nem vagyok egy box-szakértő, de ha Korbács nevű azt mondta, akkor mérget vehetsz rá, úgyhogy hajrá és vigyázz az orrodra. :)

2013. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen,a Korbács nevű ezt mondta:).


az instabil dolog is sokat fog fejlődni,ahogy javul majd az edzések alatt a mozgáskoordinációd és a stabilitásod.

2013. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát tényleg köszönöm mindenkinek, főleg a bíztatást! Jó lesz egy kis változás, eddig pingpongoztam :D
2013. nov. 6. 23:04
 8/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Figyu, nagyon kajak leszel, képzeld el, én már attól le szoktam esni a lábamról, hogy valaki tudja a matekot (nyugi, férjnél vagyok), hát még ha hozzásportolsz!
2013. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát figyelj.. Én igaz hogy Workout-ozok, nem a testépítősdit csinálom de itt az én történetem... :)

Régebben 92kg voltan [Hájban] vagyis kövér... Ez még tavaly nyáron volt. Akkor elkezdtem egyszerűen futni minden nap. Lefogytam 71kg-ra..---> Ekkor elkezdtem eddzeni és azóta folyamatosan edzek és most vagyok 85kg. [Nem híztam semmit,azóta egyszerűen csak izmosodtam]

És ugye én csak a saját testsúlyommal eddzek 90%-ban. Ha konditerembe jársz le sokkal nagyobb tömeget is képes lehetsz felszedni mivel ott van más súly a testeden kívül.


Egyetlen arany szabály van: Soha ne add fel... Ha csak kényszerből csinálod akkor inkább hagyd az egészet. Vagy minden erődből csinálod vagy sehogy. :)

2013. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!