Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a probléma?!

Mi lehet a probléma?!

Figyelt kérdés
izomba nem de zsírba hízok...tudom h endomorfként ez elkerülhetetlen.napi 2,5-3g fehérjét viszekbe,chból meg 400g körül...80kg vok..feljebb már nem akarom tolni a ch-t...heti 4-5x edzem egy héten.

2013. nov. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Túl sok a ch, neked 240-320 gr / nap kéne, nem 400.


Egyébként sokkal nagyobb probléma, hogy 2 sort nem tudsz hiba nélkül leírni, meg "vok"-ozol...

2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha lejjebb viszem 320gramra akkor sem éreztem különbséget..hónapokig így edzettem 3g chval
2013. nov. 6. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

és erre még feljebb raktad?

2g fehérje és 3 g ch menjen. Ha így is több jön mint 1 kiló hetente akkor csökkentsd tovább a ch-t.

2013. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de épp ezért raktam feljebb mert nem ment felfele a súlyom 300g ch nál így 400nál most utóbbi időbe híztam 1kg ott de úgy érzem inkább hasra mint bárhova máshova..de azóta eltelt 3hét és 1grammot se híztam 400g chval... ezért nem tudom mit csináljak.
2013. nov. 6. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:

a kaja azt dönti el hogy mennyi tömeg jön rád. szar edzéstervvel jó étrenddel is zsirosodni fogsz. ha ki akarod kerulni a zsirosodást akkor egyél annyit hogy pont 0.25 kg-mal nöjön a tömeged, valamint fogyassz 2 g fehérjét több nem kell. edzéseken pedig érdemes egy heti 2x felsötest/alsotest bontást alkalmazni amivel igy heti 4 edzésed lesz pl itt van ez: [link]

a gyakorlatokat szabályosan kell végrehajtani. és a lehető legnehezebb súlyokkal valamint az ismétléseket és/vagy sulyt emelni kell edzésről edzésre.

ha ezeket mind betartod nagyrészt izmot fogsz növelni.

a kaja csak építöanyag, azt hogy abból mennyi épül izomba csak és kizárólag az edzésed határozza meg.

2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plusz egy tanács: az edzés előtti étkezés a legfontosabb kisérletezd ki te mivel tudod a legnagyobb teljesitmenyt leadni. Mert igy fogod a legtöbb izmot növelni.
2013. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész testes edzést is kipróbálhatod, felgyorsítja az anyagcserét, csak alap gyakorlatokból 1-1 minden izomra minden edzésen.
2013. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!