Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után szabad csokit...

Edzés után szabad csokit enni? Mindig kapok egy csomót, és csak gyűlik, dehát ugye a nagyja cukor, tehát gyors CH. Edzés után beleférhet? Fehérje turmix persze alapból ott van!

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 04:38
1 2
 1/12 clint ***** válasza:

egy tábla csoki kb 40-45 %a telitett zsír. A kristálycukor pedig nem jól és könnyen emészthető cukor.

Ergó nem segít, de még a fehérjeturmixodat is rontja :D

2013. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezek a fehérjeszeletek is átverések?

Különben itt a kezemben egy lottó csoki, 1.3g fehérje, 17g CH, 3.2g zsír ( jó tudom, a fehérje része fix hogy nem olyan ami hasznosulni tudna ), szóval nem feltétlenül klasszikus táblacsokira gondoltam. A kristálycukrot nem is említettem, bár nem tudom mi lehetne vele a baj, de eszembe se jutott azt kanalazgatni :D

2013. nov. 7. 09:36
 3/12 clint ***** válasza:

1: fehérjeszelet tömegelésnél egy kis kilengésre ad esélyt, egy csoki amiben van fehérje. ennyi. A lényege, hogy ha már édességet zabálsz legyen benne valami értékes is. De ez nem mindennapi használatra és kizárólag tiszta kaja melett.

2: kristálycukor: nem említetted. gondolkodj. rájöttél? akkor gondolkodj ujra. Szted az édességekben mi van? Nyirfacukor? naugye.

3: a lotto szelet vagy mi egy kis szelet. egy 100 grammra értettem amit írtam.


Amugy milyen alkat vagy? Sovány vagy kissé zsírosabb? Szálkás vagy? Mert igy nehéz véleményt alkotni.

2013. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, volt mikor vödör számra ettem a nápolyit meg a csokiparányt, nem ám táblás csoki...:)

edzés mellett nekem belefért:)

2013. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 clint ***** válasza:
90%

én őszinte leszek, ha sovány szálkás vagy, a táblás csoki is belefér, nem lesz semmi bajod tőle, nem leszel zsíros, hisz azelőtt is ettél...

Csak nem edzés után és nem kaja helyett...

A jó kaja rovására ne menjen. Ennyi.

2013. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
183 centi vagyok és ma reggel 63.7 kiló. Testzsír: 13.1%, izom: 46.9%... 105 kilóról jutottam le 61.2-re, most kezdek óvatosan tömegnövelni, de ebben még nincs gyakorlatom ( mikor 105 kiló voltam, az hájpacni effekt volt - 81 kilónál még 22.7% volt a zsírom és 42.1% az izmom )
2013. nov. 7. 19:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor melyik a jól emészthető cukor ami alkalmas lenne edzés utánra szénhidrát visszatöltésre?
2013. nov. 10. 00:33
 8/12 clint ***** válasza:

sajnos nem ajánlom..

igyekezz kilöni az édességeket.

Edzés után inkább összetett cht egyél.

A cukor edzés után inkább nehezen hizoknak felelhet meg..

(amugy szolocukor)

2013. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig reménykedtem :D Kezdek leadni a lelkesedésemből...
2013. nov. 12. 22:23
 10/12 A kérdező kommentje:

Asszem mégis fogom tolni a cukrot/édességet.

Ma reggel 59.5kiló lettem, 9.7% testzsír, 48.5% izom... valahogy csak át kell álljak a tömegnövelésre.

2013. nov. 27. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!